جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴:۴۶ بعد از ظهر

پروژه هایی که در سفر رئیس جمهور به یزد افتتاح خواهد شد

کد خبر: 15611
تعداد بازدیدکننده: 140
تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد،”محمد رضا فلاح زاده”،گفت: در جریان سفر رییس جمهور۱۲۰۰ واحد مسکن مهر ویلایی و پست و خط ۴۰۰ کیلوولت برق در شهرستان طبس به بهره برداری می رسد.
استاندار یزد افزود: ۱۳ پروژه صنعتی در شهرستانهای یزد، صدوق و اردکان نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: دو نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت ۳۲۴ مگاوات و هزینه ۵۳۰ میلیارد تومان،۹۹ کیلومتر بهسازی و بازسازی جاده طبس،۷۲ کیلومتر کمربندی حلقوی میبد و اردکان از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در سفر رییس جمهور است.
عالی ترین مقام اجرایی استان یزد، با اشاره به تصویب۴ هزار و ۴۸ طرح در زمینه توسعه بخش کشاورزی و اعطای تسهیلات بانکی به این طرح ها، از افتتاح ۱۶۰۰ طرح کشاورزی در حوزه واحدهای تولیدی دام و طیور، صنایع تبدیلی ،آبیاری تحت فشار و… در شهرستانهای مختلف استان خبر داد و گفت: میزان اشتغالزایی این طرحها ۱۷۰۰ نفر می باشد.
فلاح زاده اظهار داشت: فردا ۳۰ روستا در سطح استان از نعمت گاز برخوردار می شوند.
استاندار یزد افزود: قبلا ۵۱۶۵ واحد مسکن مهر در استان یزد مورد بهره برداری قرار گرفت و فردا نیز ۸ هزار و ۲۴ واحد مسکن مهر در ۱۱ شهرستان افتتاح می شود.

۴ نظر

 1. محمود می‌گه:

  آقای استاندار یادتان رفت اسمی از بافق ببرید

 2. مجتبی می‌گه:

  آب شیرین کن بافق و دیجیتال بافق را یادشان رفته !!!

 3. بافقی می‌گه:

  اقای احمدی نژاد الان دیګر وقت ان نرسیده متوجه بی عدالتی فاهش در استان یزد ‍‍بشویدږږږ

 4. محمد حسین می‌گه:

  طرحهای در دست اجرا در شهرستان بافق:بردن روزانه چندین هزار تن سنگ اهن به بیرون از بافق جهت رشد واحدهای فولادی مافیای فولاد. تجهیز معادن برای بردن سنگ بیشتر. رقابت جهت بردن سنگ های تزیینی بیشتروازبین بردن محیط زیست شهرستان.اجرا کردن طرح فولاد بافق در چندصد سال اینده و غصب معادن دست نخورده با زدوبند سیاسی ولابی روسا . در پایان کوچ دسته جمعی مردم شهرستان بافق به سایر نقاط کشور