یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴:۲۳ قبل از ظهر

آخرین اخبار از حضور رئیس جمهورو وزرا در طبس

کد خبر: 15619
تعداد بازدیدکننده: 99
تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱

طبس- سرپرستی یزدفردا: “نیکزاد” وزیر راه و شهرسازی و “نامجو” وزیر نیرو، جهت افتتاح برخی پروژه های شهرستان طبس و استان یزد وارد فرودگاه طبس شدند و مورد استقبال استاندار یزد، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی قرار گرفتند.

کار احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت گلشن طبس، با اعتباری بالغ بر ۴۵ هزار میلیون ریال، از سال ۱۳۸۸ آغاز و با صرفه جویی ۹۰ هزار میلیون ریالی، در سال ۱۳۹۰ پایان یافت.

این پست که تامین کننده برق صنایع بزرگ، در شهرستانهای بافق و طبس می باشد، ایجاد امکان انتقال انرژی تولیدی، در نیروگاه زغال سنگ سوز طبس، به شبکه سراسری را فراهم می نماید.

بی نیازی به ورود و خروج متوالی نیروگاه های گازی فرسوده و کم بازده و نیز افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق استان یزد و شبکه سراسری، و نیز ایجاد امکان انتقال انرژی الکتریکی از جنوب خراسان به استان یزد و شبکه سراسری از اهداف اجرایی این پروژه عظیم در شهرستان طبس بوده است.

همزمان با پست ۴۰۰ کیلو ولت گلشن طبس و نیز پست ۴۰۰ کیلو ولت شهرستان بافق و ۴۰۰ کیلو ولت دو مداره مهدی آباد- بافق، با حضور “نامجو” وزیر نیرو و “نیکزاد” وزیر راه و شهرسازی افتتاح گردید.

……………………………….

“علی نیکزاد” وزیر راه و شهرسازی و “مجید نامجو” وزیر نیرو، جهت ادای احترام به ساحت حضرت حسین ابن موسی الکاظم (ع) وارد این امام زاده لازم التعظیم شدند و ضمن ادای احترام به شهدای دفاع مقدس، برای لحظاتی در جمع مردم قرار گرفتند.

در آئین ادای احترام به ساحت حضرت حسین ابن موسی الکاظم (ع)، استاندار و مدیران کل استان یزد، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی شهرستان طبس، وزرای مسئول را همراهی می کردند.

………………………………

رئیس جمهور اسلامی ایران به منظور افتتاح ۸۰۲۴ واحد مسکونی مهر در استان یزد، وارد شهرستان طبس شد.

“محمود احمدی نژاد” به همراه تعدادی از وزرا، معاونین و مشاورینش، مقارن ساعت ۱۲ ظهر امروز وارد فرودگاه طبس شد و در بدو ورود از سوی استاندار یزد، امام جمعه و فرماندار طبس مورد استقبال قرار گرفت. رئیس جمهور در این سفر طرح مسکن مهر استان یزد را به طور همزمان از شهرستان طبس، افتتاح خواهد کرد.

گفته می شود به دلیل عدم هماهنگی در زمان ورود رئیس جمهور اسلامی ایران به طبس، “دکتر عبداله زاده ” نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی که در مسیر حرکت از تهران به سمت طبس می باشد، از آئین استقبال رئیس جمهور باز ماند.

…………………………..

رئیس جمهور اسلامی ایران که به منظور افتتاح بزرگترین مسکن ویلایی مهر کشور وارد شهرستان طبس شده بود.در مسیر حرکت در میان استقبال خود جوش مردمی قرار گرفت و مردم، مکاتبات، نامه ها و درخواستهای خود را به وی تحویل دادند.

از روزهای قبل از ورود دکتر احمدی نژاد به طبس، کمیته استقبال، هماهنگی و نیز شهرداری طبس به فضاسازی، زیبا سازی و آماده نمودن مسیر حرکت رئیس جمهور پرداخته تا همگام با مردم، آداب مهمان نوازی را به جا آورده باشند.

رئیس جمهور تا لحظاتی دیگر طبس را ترک خواهد کرد.

…………………………

“دکتر محمود احمدی نژاد” با حضور در شهرستان طبس، بزرگترین سایت مسکن مهر ویلایی کشور و ۸۰۲۴ واحد مسکن مهر استان یزد را افتتاح نمود.

شهرک مسکن مهر طبس در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار که احداث آن از سال ۱۳۸۷ آغاز شد. به عنوان یک سایت منحصر به فرد در پروژه عظیم مسکن مهر کشور محسوب می شود.

مسکن مهر که با پیگیری مجدانه “حجت الاسلام مهاجریان ” امام جمعه، فرماندار وقت و رئیس شورای اسلامی وقت طبس، در سال ۱۳۸۷ از وضعیت آپارتمانی به ویلایی تغییر کرد. امروز دارای ۱۲۸۰ واحد مسکونی است و نزدیک به ۱۰۰۰ خانوار در آن ساکن شده اند.این سایت مسکونی قابلیت ارتقا تا بیش از ۱۵۰۰ واحد ساختمانی را دارد.

۲ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  این هم نتیجه رای ۹۸درصدی مردم بافق به دولت اصولگراو عدالت محور
  در این ۸سال

 2. peivand می‌گه:

  به طور اتفاقی با مشاهده زحمات دولت به اصطلاح عدالت محور در شهرهای محروم اردکان و میبد!! و ناامیدی ما مردم بافق به یاد این شعر شاعر دلسوخته شهرمان(وحشی بافقی) افتادم که زبان حال ما مردم را به خوبی به شهر در آورده:
  ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم امید زهر کس که بریدیم بریدیم
  .
  .
  .
  دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند از گوشه بامی چوپریدیم پریدیم.به امید ظهور دولت عدالت محور واقعی صاحب الزمان(عج)