پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳:۱۲ قبل از ظهر

خبرهای خوش عسکری در نشست فعالین کارگری شرکت سنگ آهن مرکزی

کد خبر: 15731
تعداد بازدیدکننده: 222
تاریخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

عباس یزدانی، یکی از فعالین جامعه کارگری شهرستان بافق  درباره نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با جمعی از کارگران گفت:
جا دارد در ابتدا از مدیریت سنگ آهن که علی رغم مشغله زیاد پذیرای بنده و تعدادی از همکاران بود تشکر کنم. جلسه دیروز با خبرهای خوشی برای کارگران همراه بود که از جمله آنها میتوان به افزایش حق مسکن نیروها از شصت هزار تومان به صد هزار تومان از اول بهمن ماه اشاره کرد.
یزدانی از قول مدیر عامل شرکت سنگ آهن در خصوص طرح طبقه بندی مشاغل هم سخن به میان آورد و گفت:در نشستی که با عسکری داشتیم وی از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به هر نحو ممکن تا پایان سال خبر داد و دلیل به تعویق افتادن اجرای این طرح را پیدا کردن راهکارهای قانونی برای اجرا شدن آن به بهترین نحو ممکن و همچنین گستردگی این کار عنوان کرد.
مدیر عامل تعاونی مسکن شرکت سنگ آهن در خصوص نظر عسکری برای به کارگیری واستفاده از نیروهای جوان وتوانمند(تبدیل وضعیت) در پست های مهم وحیاتی شرکت گفت:محمد جواد عسکری در این جلسه از  برنامه های شرکت در این زمینه خبر داده که در آینده ای نه چندان دور خبرهای آن به اطلاع همگان میرسد.
مدیریت شرکت سنگ آهن در این جلسه در خصوص مسائل شهرستان نیز افزوده است: با سرمایه گذاری هایی که در بافق درحال انجام گیری است در آینده ای نه چندان دور چرخه فولاد در بافق کامل میگردد وبافق به یکی از قطبهای صنعتی ومعدنی کشور تبدیل میگردد .وی همچنین از اجرای طرح فاضلاب شهری وهمچنین عملیاتی شدن کار ساخت کارخانه گندله سازی خبر داد.

محمد جواد عسکری در پایان جلسه عنوان کرده است: آرزو دارم به جایی برسیم که همکارانم (نیروهای شرکت سنگ آهن بافق)که در این مجموعه کار میکنند هیچ دغدغه مالی نداشته باشند.

۱۵ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  آقای عسکری خدا خیرت بده , انشاءا… موفق باشی , فقط اندک مدیرانی از قبل در سیستم هستند که در حق بعضی از پرسنل ناحقی کرده اند و حتی تهتمت هم زده اند , که امیدوار بودم با آمدن شما کنار گذاشته شوند که این کار نشد , با توجه به درایت و لیاقتی که از شما طی چندین سال کار بدست آورده ام مطمئنم حتما مصلحتی در کار بوده , به هر حال برای موفقیت حضرتعالی و همکاران پر تلاشتان دعا کرده و از خداوند توفیق روزافزون برایتان مسئلت می نمایم.

 2. محمد رضا می‌گه:

  امیدواریم همینجور که گفتی باشد

 3. رفیق دلسوز می‌گه:

  اقای یزدانی فعلا سوؤه تبلیغاتی وابزاری خوبی شدی مواظب باش کیش و مات نشوی

 4. منتقد می‌گه:

  بابا رئیس می گن این طرح بار مالی دارد پس چطور اجرایی می شود

 5. علیرضا می‌گه:

  سلام
  از تلاشهای خوب و ارزنده مدیر عامل شرکت کمال تشکر را داریم
  امیدواریم پس از بهبود کامل ، تمام موارد را با جدیت پیگیری کنند تا به نتیجه کامل برسد

 6. محمودی می‌گه:

  در خصوص اجرای طرح طبقه بندی ، باید عرض کنم که اگر اجرایی بشه برای تمام نیروها ارزشمند است
  تا آنجا که من شنیده ام برای رسمی و پیمانکار و تبدیل وضعیتها خوب میشود
  امیدواریم با جدیت و با دید مثبت مدیران و معاونیین شرکت و در راس همه ی آنها مدیرعامل به اجرا درآید
  برای آقای عسکری طول عمر و سلامتی آرزومندم
  خداقوت

 7. mirzaei می‌گه:

  سلام
  از کارهای عمرانی که در سطح شرکت و شهر انجام میشود بیشتر خبر بنویسید
  اگر آقای عسکری با همین جدیت پروژه های عمرانی را پیگیری کنند از خود یادگاری های ارزشمندی بر جای خواهند گذاشت که تا سالیان سال مردم از ایشان به نیکی یاد خواهند کرد.
  کارهایی همجون گندله سازی و فاضلاب بافق و …

 8. محمد می‌گه:

  سلام
  برای آقای عسکری سلامتی و موفقیت روز افزون آرزومندیم.

 9. بهار می‌گه:

  با آرزوی توفیق روزافزون برای آقای عسکری وتشکر از ایشان امیدوارم مشکلات جامعه کارگری بافق به فضل خداو دستان توانمند ایشانمرتفع گردد

 10. علی غصه خور می‌گه:

  کارخانه گندله سازی متاسفانه از زمان خدابیامرز دهستانی مدیرعاملها دارند شعارش میدن خدامیدونه با روشی که پیش گرفتند چندتا مدیرعامل دیگه باید شعارش بدن

 11. ساعی می‌گه:

  اقای یزدانی شما مواظب باش هزینه سفر حذف نشود .
  هتل باشد برای بزرگان خودشان هم پولش را بدهند

 12. ali می‌گه:

  پس تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی چی شد؟ لطفا آقای یزدانی شما که اینقدر خوش خبری میدهید در رابطه با این موضوع هم یک خبری بدهید

  • علی رضا می‌گه:

   با سلام/دوست گرامی، در نشست تقریبا یک ماه قبل کارگران شرکتی و تبدیل وضعیت، قرار شد نمایندگانی از سوی نیروهای شرکتی برای پیگیری امور معرفی شود که تا این لحظه هنوز اقدامی از سوی این عزیزان انجام نگردیده(تا نگرید طفل کی نوشد لبن)

 13. عشقي می‌گه:

  سلام .حاجی جواد.من از بستگانم. برات ارزوی موفقیت میکنم .فقط از دشمنان مرحوم دهستانی بترس که به هیچ کس رحم نمیکنن و با اونا با سیاست رفتار کن.بوس بوس بوس صدتا بوس دوست قدیمی

 14. محسن 1008 می‌گه:

  با سلام از زحمات دلسوزانه اقای عسکری و اقای یزدانی کمال تشکر و قدرانی رادارم خدا قوت