یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱:۵۰ قبل از ظهر

مردم عزیز بافق همیشه بیشترین حضور را در انتخابات داشته اند

کد خبر: 1582
تعداد بازدیدکننده: 141
تاریخ: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار« بافق فردا »گفت:طی بازدیدی که از شعب اخذ رای بافق داشتیم و آماری که به ما ارائه شده است  متوجه شدیم مشارکت مردم از دوره های قبل نیز بیشتر بوده است که این نشان از شور و استقبال خوب مردم بافق در این انتخابات دارد.

غلامحسین دشتی خاطر نشان کرد: حضور مردم در انتخابات ابعاد مختلفی در داخل و خارج از کشور دارد چرا که هرجا مردم حضور داشته باشند پیروزی وحدت و همدلی هست و انتخابات نماد آشکار حضور بوده و نشان دهنده حمایت مردم از نظام است.

 وی افزود: در منطقه چشم امید بسیاری از ملتها به ایران است چرا که ما مردم سالاری دینی را تجربه می کنیم و الگوی کشورهای دیگر هستیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن تشکر از حضور و بصیرت مردم استان به خاطر این حضور گسترده ، گفت: مردم عزیز بافق که همیشه بیشترین شرکت را در عرصه های مختلف از جمله انتخابات داشته اند صمیمانه تشکر می کنم و دعوت می کنم در این انتخابات که پیش از آنکه یک امر اجتماعی باشد یک امر عبادی است با حضور خود برگ زرین دیگری بر دفتر افتخاراتشان بیافزایند.

۱ نظر

  1. said می‌گه:

    انشا”الله اقای صباغیان رای میاورند وحق ما را به صورت قانونی میگیرندتا دیگر مردم مجبور نباشند حق خودشون رو با اعتراض بگیرند .