دوشنبه ۵ام تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۰:۵۳ قبل از ظهر

انتصاب

کد خبر: 15880
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱

علی محمد رنجبر بافقی به سمت سرپرستی شهرک آهنشهر منصوب شد.

در راستای اهمیت دادن به توانایی جوانان در پیشبرد اهداف شرکت سنگ آهن و طی حکمی از طرف مدیر عامل این شرکت ،علی محمد رنجبر بافقی به سرپرستی شهرک آهنشهر منصوب شد.

بافق فردا ضمن تشکر از حسن نظر و اعتماد محمد جواد عسکری به یکی از اعضاء هیات تحریریه این پایگاه خبری برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون و برای همکار عزیزمان سربلندی و توفیق خدمت صادقانه آرزومند است.

۱۱ نظر

 1. khodabakhshi می‌گه:

  ضمن تبریک به آقای رنجبر از حسن اعتماد مدیریت محترم به نیروهای جوان و قرارداد معین شرکت ، کمال تشکر و قدردانی را داریم صادقانه کار کردن در کنار یکدیگر ارزشمند بوده که منافع جمعی را به دنبال دارد و آن چیزی که همیشه باقی می ماند دوستی و صادق بودن در کارها می باشد.

 2. مهدی می‌گه:

  آقای مهندس رنجبر عید نوروز نزدیک است انشاءالله کاری که به جنابعالی سپرده شده به نحو احسن از پس آن بر بیایید

 3. قراردادی می‌گه:

  می گویند نمی توان به نیروهای قرارداد معین پست داد .
  دیدیم که شد.

 4. یک نفر می‌گه:

  با سلام
  ضمن آرزوی موفقیت و شادکامی برای جناب آقای رنجبر جا دارد از آقایان مهندس جواد شفیعی سرپرست وقت و آقای سهراب جعفری کیا ناظر آبفا و آقای داوددانشی ناظر برق شهرک اهن شهر که در چند سال گذشته تمام تلاش خود را برای آبادانی این شهرک کشیده اند تشکر ویژه به عمل بیاوریم.

 5. sol می‌گه:

  مدیر عامل شرکت تعاونی اعتبار ثامن کارگران مبارکتان باد

 6. امیر می‌گه:

  ضمن تسکر از حسن اعتماد وانتخاب آقای عسکری امیدواریم چند عیدی دیگر از این دست ازایشان داشته باشیم من مطمئنم با نیرو وفکر جوان میتوانیم بافق را متحول کرد البته با پشتوانه تجربه کرانبهای بزرگان

 7. عباس می‌گه:

  جناب آقای مهندس علی محمد رنجبر
  انتصاب شما را بعنوان شهردار آهنشهر نبریک عرض نموده امیدواریم که جنابعالی بتوانید با عملکرد خوبتان در شهرک اهنشهر به این اعتماد مدیرعامل محترم شرکت سنگ اهن پاسخ خوبی بدهید . انشاء الله

 8. محمد حسین می‌گه:

  آقای مهندس رنجبر امیدواریم در این پستی که گرفته ای موید باشید

 9. peivand می‌گه:

  ضمن تبریک به آقای رنجبر و تشکر از مدیرعامل محترم .امید نیروهای قرارداد معین شرکت اینست که آقای رنجبر در اولین پست حساس شرکت که به نیروهای قراردادمعین داده شده موفق و موید باشند تا در آینده نزدیک دیگر نیروهای قرارداد معین نیز که مستعد هستند بتوانند به طور شایسته در خدمت شرکت و نیروها باشند و بازوی توانمند مدیریت محترم بود و باشند .چرا که این افراد هم در تمام زمینه های فنی و در راستای خط مشی شرکت حرف برای گفتن دارند.

 10. دهستانی (ز) می‌گه:

  سلام صمیمانه تبریک میگم

 11. ناشناس می‌گه:

  یکی از دغدغه هایی که ذهن نیروهای برق وابرسانی اهنشهر رامشغول کرده فنی نبودن عنوان شغلی انهاست که امیدواریم با توجه به نوع کار این بچه ها این موضوع را اقای رنجبر پیگیری کرده وبه نتیجه برسانند.
  موفقیتشان را ارزومندیم.

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق