دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱:۲۷ بعد از ظهر

مذاکره ایران با آمریکا ، لطمه زدن به بیداری های اسلامی است

کد خبر: 15987
تعداد بازدیدکننده: 110
تاریخ: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱

 

 

 

 

به گزارش روز جمعه ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ‘سید جواد سلیمانی’ در خطبه های نمازجمعه این هفته بافق افزود: تحقق یافتن مذاکره باشیطان بزرگ برگ برنده ای برای آمریکای جهانخوار محسوب می شود.

امام جمعه بافق تصریح کرد: این مذاکره تمامی بیداری های اسلامیِ به وجود آمده در منطقه را خنثی می سازد و سبب می شود که آمریکا به ابرقدرت بودن خود باور داشته و به آن افتخار کند.

وی با اشاره به مطرح کردن بحث مذاکره ایران با آمریکا گفت: علت پیدایش طرح مذکور ، این است که آمریکا به دنیا اعلام کند که ایران با وجود ۳۴ سال دشمنی با غرب امروز می خواهد با ما مذاکره کند.

خطیب جمعه بافق اضافه کرد: آمریکا در خیال شوم خود فکر می کند حمهوری اسلامی حاضر است سیطره او را بپذیرد غافل از اینکه ملّت ایران در مقابل خون پاک شهیدان مسئول هستند و هرگز این ارزشهای انسانی را پایمال نخواهند کرد.

سلیمانی همچنین به اختلاس های میلیاردی در کشور اشاره کرد و افزود: اگر این فساد اقتصادی رخ نمی داد ، فشارهای کمتری به قشر آسیب پذیر جامعه وارد می شد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضا با هوشیاری ونکته سنجی این فساد راپیگیری کرده و عوامل آن را به سزای اعمالشان می رساند.

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنانش گفت:اگر انسان بخواهد کانون زندگی تشکیل دهد ، می بایست در تمامی زمینه ها اعم از اخلاقی ، سِنی ، جنسی و فرهنگی وجه تناسب با طرف مقابل را در نظر بگیرد.

وی همچنین با اشاره به نوع پوشیدن لباس در جامعه خاطرنشان کرد: باید لباسی پوشید که در جامعه اسلامی متداول باشد.

گرامیداشت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) و تشابه زیارت ضریح ایشان با روش زیارت حضرت فاطمه زهرا (س) ، نکو داشت روز امور تربیتی، توجه به اعتقادات دینی جوانان، و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان بنیانگذاران طرح امور تربیتی از دیگر مباحثی بود که حجت الاسلام سلیمانی در خطبه های نماز جمعه امروز بافق مطرح کرد

۲ نظر

  1. همايون می‌گه:

    تهدیدات اردکان برای ما بدتر از تهدیدات امریکا است

  2. همايون می‌گه:

    تکلیف ما در بافق حل مشکلات شهر است
    مسائل کلان کشور مسوولین دیگری دارد