پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶:۳۷ بعد از ظهر

۱۵ روز توقف و بلاتکلیفی تریلر حامل زغالسنگ در بافق

کد خبر: 16557
تعداد بازدیدکننده: 134
تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۱

1
تریلرحامل زغال سنگی بیش از ۱۵ روز دروسط میدان بلوک زنی (نزدیک سه پلی جاده بهشت الحسین)ومابین میدان مذکوروضلع غربی بلوار آیت الله میرغنی زاده پارک شده است.
 علت این پارک منحصر به فرد را از راننده آن جویا شدیم و راننده این تریلربا اشاره به سردرگمی رانندگان تریلربه عدم وجود تابلو راهنما در این میدان گفت: تریلر بنده به خاطر زدگی شاتون وبار سنگینی که حمل می کرد در ۵۰۰ متری قبل از پل متوقف شد که با بوکسل کردن تریلررا به این مکان آوردیم وبه هیچ وجه نمی دانستم که برای مردم مزاحمت ایجاد می کنم .
3
وی ادامه داد: بنده در شهرهای زیادی تردد دارم واین عجیبترین میدانی است که تاحالادیده ام  زیرا نه تابلویی دارد که مشخص کند مسیر کدام طرف است ونه علائم راهنمایی ورانندگی مشخصی داردکه راننده هااز سردرگمی نجات دهدودر هر حال بنده اگر برای کسی مزاحمت ایجاد کرده ام معذرت می خواهم .
28

لازم به ذکر است که این میدان به دلیل تردد زیاد تریلرها وکامیونهای حامل باروهمچنین رفت وآمد گسترده خودروها به طرف بهشت الحسین و مسیرهای پرتردد بلوارآیت الله میرغنی زاده به طرف مرکز شهر وشهرک ولی عصر(عج ) وضعیت خطرناکی را برای مردم ایجاد کرده است.

6

۹ نظر

 1. Ali b می‌گه:

  بدبخت ماشینش خراب شده بوده

 2. علی می‌گه:

  کی باشد این شهردار برود مشکلات حل میشود

 3. بافقي می‌گه:

  خیلی تنبل شده اید بافق فردایها به آقای پور فلاح بگید بجای گیر دادن به شبکه بی فروغ تابان یک سوزنی هم به خودتون بزنید خبرها را خیلی خلاصه پخش میکنید این اندازه مشکلات و اداره و …هست چسبیدید به تریلی که چند روز اینجا مونده اگر تعمیر کار خوب داشتید اینجا میموند اگر لوازم یدکی مناسب بود اینجا میموند

 4. مجتبی می‌گه:

  سلام آقای راننده غریبه اصلا” غصه نخور منم که بچه بافقم و در همان محله هستم همیشه این مشکل برایم پیش می آید . همین هفته پیش که هوا بارانی بود شب بود می خواستم بروم طرف خیابان ایستگاه , دور میدان که دور زدم در لاین اصلی خیابان که افتادم دیدم از روبرو ماشین می آید به خودم گفتم ببین تو این هوا خلاف هم می آیند , ماشین که از من رد شد دیدم خودم دارم خلاف می روم , این هم یکی از خصوصیات بارز ای میدان است !!!

 5. کرامت می‌گه:

  ببین تو را بخدا.راننده غریبه هم که گذر به این شهر افتاده؛مشکل این میدان را فهمید ولی شورای حل ترافیک این شهر هنوز متوجه نیست.حالا ازحق هم که نگذریم راهنمایی و رانندگی که یکی از عضوهای این شوراست ,اگر بیاد دنبال حل این مشکلات ؛اونقت کی بیاد کمین کند و مردم را جریمه کنه.شهرداری هم که نمیرسه.

 6. محمخدرضا می‌گه:

  انشاالله خداوند همه خدمت نکن ها به مردم را هدایت کند

 7. علیرضا می‌گه:

  شهردار بنده خدا مقصر نیست،مقصر بی تخصص بودن شورای شهراست

 8. مهدی می‌گه:

  میدان بلوک زنی, اسم این میدان هم مثل خودش عجیب و غریب است میشه بگید کجای کشور اسم میدانش بلوک زنیه که ان دومیش باشه.

 9. زبان دراز می‌گه:

  سلام به نظر من این خبر با هدفی که شما درصدد القا ان بودید زیاد هم خوانی نداشت این که ماشینی خراب شود یک امر طبیعی است و ممکن است روزها متوقف شود تا ان ماشین تعمیر شود ولی این که می خواستید از شورا یا شهرداری انتقاد کنید به نظر من گریز خوبی نزدید .اگر می خواهید ازشورا انتقاد کنید درست و حسابی مطلبی در مورد ان بنویسید نه این که از زبان یک راننده غریبه به مشکلات این میدان پرداخته شود .
  هرچند که در بافق شما هیچ جا یک خیابان یا میدان استاندار پیدا نخواهید کرد .این جا که دیگه تقریبا خارج شهر است و عذرش خواسته است.تازمانی که فکرها واندیشه های بزرگ سکان ابادانی شهررا دردست نگیرند همین اش است وکاسه و شماهم فقط سر خودتان رادرد می اورید .فقط یک چیز می تواند مسئولان را به واکنش وادارد وان هم ریختن خون مردم بیچاره است مانند کمربندی که وقتی ده دوازده نفر کشته شدند ومردم تنگ امدند تازه اقایان از خواب بیدار شدند و مشکل را حل کردند.واقعا تازمانی که کارد به استخوhن مردم نرسد مطمئن باشید برایتان کاری نمی کنند.
  یاحق