چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰:۰۵ بعد از ظهر

مشارکت ۹۵ درصدی بافقی‌ها در انتخابات

کد خبر: 1662
تعداد بازدیدکننده: 164
تاریخ: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰

فرماندار بافق قدردانی کرد
مشارکت ۹۵ درصدی بافقی‌ها در انتخابات
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات بافق حسین ندافیان امروز گفت: زیباترین تشکر از مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی خدمت صادقانه و بی‌منت در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.وی با تقدیر از حضور حماسی مردم شریف و بزرگوار شهرستان بافق در صحنه بزرگ انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: شعور سیاسی و اجتماعی مردم هوشیار و با بصیرت شهرستان بافق به منصه ظهور رسید و بار دیگر مردم با پاسخ به دعوت مقتدایشان، رهبر بزرگوار انقلاب، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان استکبار زدند.ندافیان خاطرنشان کرد: مردم ولایی و وفادار بافق بار دیگر ثابت کردند که با اتحاد و یکپارچگی، راه استقلال و آزادى از چنبره‌ سلطه‌ بیگانگان را که درس بزرگ اسلام است را تا نقطه‌ مطلوب می پیمایند.

وی با اشاره به تبلیغات وسیع دشمنان اسلام و نظام گفت: ایران اسلامی چشم امید جهان اسلام است و اکنون چشم‌های تمام بشریت و جهان اسلام به انتخابات ایران اسلامی است که با مردم با ایجاد حماسه‌ای دیگر این انتظار را برآورده کردند.

فرماندار بافق افزود: مردم خون‌گرم و انقلابی شهرستان بافق که همیشه در حوادث سرنوشت‌ساز مشارکتی آگاهانه و گسترده داشتند، امروز نیز به برکت الطاف الهی و غیرت و همت مردان و زنان این خطه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

ندافیان بیان کرد: پاسخ این همه شور و شعور جز خدمت صادقانه و بدون منت چیز دیگری نمی‌تواند باشد که امیدواریم در این راستا با توفیق الهی بتوانیم گامی هر چند کوچک برداریم.

وی افزود: حضور ۹۵ درصدی مردم شهرستان بافق نشان از پیوند همدلی و اتحاد و تجدید میثاق با آرمان‌ها ی والای انقلاب اسلامی به ویژه احترام و ارادت به خون شهدای عزیمان است.

فرماندار بافق از همه عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بافق تقدیر و تشکر کرد.

وی یادآور شد: مردم شهرستان بافق امروز بیش از ۲۲ هزار و ۸۰۰ برگه رای را در صنوق‌های رای ریختند.گروه خبری : اصغر عسکری / محمد علی عبداللهی

۲ نظر

  1. حسن می‌گه:

    ضمن تشکر از خبرهای نو به نوی شما خواهشمند است ریز آراء بهاباد را توی سایتتان بگذارید

  2. دايي رضا می‌گه:

    بالاترین آمارشرکت کننده در انتخابات.ولی خوشم میاد که مسئولین استان با افتخار اعلام کردند حضور ۹۵ درصدی در یکی از شهر ها ولی اسم بافق را نیاوردند