جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷:۴۶ قبل از ظهر

دشمنان تمامی امکانات را برای نابودی اسلام به کار برده اند

کد خبر: 16741
تعداد بازدیدکننده: 123
تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱

دشمنان تمامی امکانات را برای نابودی اسلام به کار برده اند

امام جمعه بافق گفت: دشمنان تمامی امکانات را برای نابودی اسلام و مسلمین به کار برده اند.

 

 

 

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، حجت الاسلام ‘ سید جوادسلیمانی’ در اجتماع اعتراضی طلابِ خواهر و برادر حوزه های علمیه بافق به کشتار مردم مظلوم پاکستان افزود: دشمنان تمامی امکانات را برای نابودی اسلام به کار برده اند ولی موفق نخواهند شد زیرا این شرایط خصمانه ماندگار نخواهد بود.

امام جمعه بافق گفت: پاکستان کشوری است که ۲۵ درصد جمعیت آن را شیعیان تشکیل می دهند و دغدغه اختلاف بین شیعه و سنی در این کشور نامحسوس است.

وی اضافه کرد: فرهنگ اسلامی در بین مردم این کشور رخنه کرده است ولی این گروه سلفی ها و وهابیت هستند که هیچکدام از شیعیان و اهل تسنن را قبول ندارند.

سلیمانی افزود: شیعیان پاکستان به قدری در بین برادران اهل تسنن نفوذ کرده اند که کتب درسی دانش آموزان ، طبق خواسته های شیعیان تألیف و موقوفات در راه فرهنگ تشیع هزینه می شود.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه شیعیان برای عزاداری سید و سالار شهیدان آزاد هستند افزود: این دستاورد ها کوشش سازمان پاسداری از حقوق شیعیان در پاکستان است.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در سطح جهان الگوی تمامی حرکت ها است گفت : حکومت جمهوری اسلامی از آن خداوند است و در حال زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) می باشد.

این تجمع اعتراض آمیز با حضور فرماندار و تنی چند از روحانیون بافق در محل حوزه علمیه امام صادق (ع) این شهر برگزار شد و در پایان طلاب با سر دادن شعارهایی ، جنایت آل سعود و آمریکا را محکوم کردند