جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹:۰۴ بعد از ظهر

فروشگاه زنجیره ای رفاه در بافق افتتاح شد

کد خبر: 16840
تعداد بازدیدکننده: 97
تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

یکصد و نود و نهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه کشور با حضور معاون شرکت فروشگاههای رفاه کشور در بافق افتتاح شد.

به گزارش روزدوشنبه ایرنا، معاون توسعه و عمران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور در آیین افتتاح فروشگاه رفاه بافق با اشاره به تولید، توزیع و مصرف‌کننده به عنوان سه عامل اصلی در علم اقتصاد گفت: نقش و کارکرد این سه حلقه در ساماندهی سیستم توزیع و گردش کالا بسیار اساسی است.

ˈعلیرضا پور سلمانˈ افزود: جلوگیری از انباشت کالاها، حذف واسطه‌ها و عرضه اجناس استاندارد با قیمت مناسب از مزایای سیستم نوین توزیع کالا است که توسعه فروشگاه‌های رفاه در راستای این اهداف و برای تأمین رضایتمندی مشتریان از کالاها و نحوه خدمات صورت می‌گیرد.

وی سال ثبت شرکت فروشگاههای زنجیره‌ای رفاه را سال ۱۳۷۴ عنوان کرد و ادامه داد: بیش از هفت هزار نوع کالا در گروههای مواد غذایی و آشامیدنی، لوازم خانگی، پوشاک و منسوجات، لوازم بهداشتی و آرایشی و همچنین لوازم فرهنگی و اداری به مشتریان در فروشگاههای رفاه عرضه می‌شود.

معاون توسعه و عمران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور با اشاره به تخفیف ۵ تا ۳۵ درصدی کالاهای اساسی در آستانه سال جدید گفت: از آنجا که لحاظ کردن تخفیف کالایی از عوامل موثر در گردش کالا است، در تمامی فروشگاههای رفاه طرح تخفیف روی کالاهای اساسی خانوار اعمال می‌شود.

پورسلمان تصریح کرد: اینگونه تخفیفات برای این است که اقشار گوناگون جامعه با خرید از این فروشگاهها، دست پر خارج شوند و با صرف هزینه مناسب سبد کالایی خود را تأمین کنند.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق هم در خصوص آماده سازی و راه اندازی نخستین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه بافق گفت: فروشگاه زنجیره ای رفاه این شهرستان در مساحت ۵۵۰ متر مربع با ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار با مساعدت شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق و مشارکت شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور ایجاد شده است.

ˈعباس سعیدیانˈ افزود: فروشگاه رفاه به دلیل اینکه مستقیماً زیر نظر ناظران مجمع امور صنفی و تعزیرات حکومتی فعالیت می‌کند در خدمات‌دهی به شهروندان موفق‌تر از دیگر مراکز عرضه مستقیم کالا است.

فروشگاه زنجیره ای رفاه بافق با حضور معاون شرکت فروشگاههای رفاه کشور ، امام جمعه ، معاون فرماندار ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق و برخی از مسئولان محلی افتتاح شد

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    در اردکان کارخانه شیشه و فولاد افتتاح شده که سرمایه ان هم حتما از معدن چادر ملوی ماست
    ان وقت ما سر خوش و مغرور از افتتاح فروشگاه مصرف هستیم