یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸:۳۷ قبل از ظهر

ما می خواهیم جزو استان یزد بمانیم

کد خبر: 17024
تعداد بازدیدکننده: 159
تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

بسمه تعالی

رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

با سلام واحترام

چند روزی است که شهرستان طبس در التهاب است،خواب بر مردم حرام شده ،همه نسبت به امروز و فردای فرزندان خود نگران شده اند سالهاست خواسته های خود را با طومارهای متعدد،نامه ها، سفرها، مراجعه به مسئولین و…به گوش مراجع ذی ربط رسانده اند این مردم محروم چیزی نمی خواهند فقط اینکه :

“ما می خواهیم جزو استان یزد بمانیم ”

صدها دلیل کارشناسان و دلسوزان شهرستان طبس برای این خواسته ی خود عرضه داشته اند اما چند روزی است که با وجود حساسیت این برهه از زمان و نزدیکی به عید؛ حرف متفاوتی از جانب چند مسئول بیان می شود آنها از نجابت مردم سوء استفاده می کنند.

ای پدر گرامی :

از شما عاجزانه استدعا داریم نماینده ای برای شنیدن حرف مردم به طبس بفرستید تا آشکار شود حرف مردم یکصدا به مسئولین همین است :

ما می خواهیم جزو یزد بمانیم پس لطفا شهر ما را به نابودی نکشانید.

 

عده ای از مردم شهرستان طبس

 

۸ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  ماهم از مخالفان پیوستن به بیرجند هستیم … نامتون عالیه .. ایشالا رهبری بتونه مانع از اقدام نسنجیده بشوند…. با ارزوی لغو این مصوبه

 2. ناشناس می‌گه:

  با سلام … نامتون عالیه.ایشالا رهبری بتونه مانع ای اقدام نسنجیده بشوند…. با ارزوی لغو این مصوبه

 3. دل سوخته می‌گه:

  معلوم نیست این ها باخودشان چندچندند؟ما که نفهمیدیم ان ها از این که ازیزد جداشدند خوشحالندیا ناراحت.امام جمعه اشان که میگه ارزوی دیرینه مردم این بوده که فرمانداری ویژه داشته باشندواین ها که یک چیز دیگه می گویند.حالا ما دم خروس راباور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

 4. امید می‌گه:

  سلام

  ما هم خواستار جدایی از یزد و پیوستن به کرمان هستیم…. هیچ خیری از یزدی ها ندیدیم که هیچ چپاول و نا حقی هاشون تو بافق بیداد می کنه…..

 5. امیر می‌گه:

  اگه اونها ناراحت هستند از یزد جداشدن بیان با ما جابه جا بشن اگه این کارو کنن همه مردم بافق دعاشون میکنن

 6. س می‌گه:

  وقتی مقامات شهرستان به این قشنگی می گویند خداروشکر که از قفس یزد پردیم مگر می شود مقامات عالی کشور درخواست عموم مردم نشینده باشند. این در خواست های اندک ؛ بیشتر صوری و ظاهری می نماید که خواسته باشند یزدیا بدشان نیاید که طبس و بهشت معادن زیرزمنی را از دست میدهند!!

 7. محمد حسین می‌گه:

  بابا طبس غیر از معدن زعال سنگ که همش ضررده است وکویر دیگر چی دادر که اینقدر لی لی به لالاش می زنند

 8. عباس می‌گه:

  ایشاا… بافق هم روزی از یزد جدا بشه چرا که در حال حاضر فقط چپاول میشه اون هم به دست کسانی که دم از اسلام وولایت میزنندجانم فدای رهبر