سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵:۲۳ قبل از ظهر

مرد دماغ فولادی بافق هم وارد میدان شد

کد خبر: 17091
تعداد بازدیدکننده: 664
تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱

جعفر کارگران، از ورزشکاران با اخلاق در رشته بدنسازیست که توانایی خاصی در بلند نمودن اشیا و وزنه های مختلف با دماغ داد.

کارگران  که متولد ۱۳۶۳ ، دیپلمه و درشغل آزاد فعالیت دارد  در خصوص کار شگفت انگیزش  به «بافق فردا» گفت: سال اول راهنمایی معلم برای  تنبیه کردن من و ۳ نفر از دوستان مقرر کرد سالن مدرسه را جارو کنیم و  برای اولین بار جارو را سر دماغم گذاشتم و با تعادل آن را نگه داشتم.

16710

وی ادامه داد : از آنجایی که مورد تشویق دوستانم قرار گرفتم مصمم شدم این کار را ادامه بدهم و  الان  چار پایه ای با وزن چهل کیلو گرم را به مدت ۱۸ دقیقه با حفظ تعادل نگه می دارم.

وی تصریح کرد: با تمرین می توانم وزنه های سنگین تر را با مدت زمان بیشتری روی دماغ نگه دارم.

16680

این ورزشکار یادآورشد:  بجز معرکه گیری در اعیاد شعبانیعه که وسط خیابان انجام می دهد، نمایش و اجرای جدی چندانی نداشته است.

کارگران با بیان این مطلب که تمرکز درونمایه همه چیز است، عنوان داشت : با تمر کز میتوان کوه ها را جا بجا کرد مثل مرتاضان هندی که هواپیما در حال حرکت را با تمرکز چشم نگه میدارند

 مرد دماغ فولادین بافق خاطر نشان کرد: میخواهد نام بافق را در تمام دنیا طنین انداز کند واز مسئولین خواست تا در این مهم او را یاری کنند.

16910

جعفرکارگران، که رکورد های دیگری  نیز برای ثبت رساندن دارد گفت:  جوانان بافقی  ظرفیت های بالایی دارند و باید خود را باور کنند.

ارسال خبر: محمدعلی صادقی شادکام

۶ نظر

 1. زبان دراز می‌گه:

  سلام .امیدواریم که اقای کارگران هم بتواند برای بافق افتخار افرینی کندو این روند همین طور ادامه پیدا کندتا نام بافق دوباره بلند اوازه شود.وان شاالله جوانان بافق در تمام عرصه ها بتوانند کاری انجام دهندوباید این روحیه خودباوری را در جوانان زنده کنیم.
  به امید موفقیت تمام جوانان ومردم بافق .وارزوی سالی خوب وپربرکت برای همه مردم.
  ی ا ح ق

 2. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام امید وارم موفق باشی تبریک عرض میکنم

 3. میثم می‌گه:

  سلام به اقای کارگران باید تبریک گفت و امید وارم موفق باشند

 4. داود می‌گه:

  سلام و دمت گرم، مگر اینکه بافق به واسطه همین استعدادها شناخته بشه

 5. سعید می‌گه:

  سلام آقای کارگران/واقعا جای تبریک داره /امیدوارم همیشه موفق باشید

 6. کورش کبیر می‌گه:

  با سلام و درود.
  اولأ خدمت جناب کارگران درود و خسته نباشید عرض میکنم.
  ثانیأ درباره جمله ای که فرموده بودند مرتاضان هندی با تمرکز قادر هستند هواپیما را در هوا و در حال حرکت متوقف کنند باید بگویم که به هیچ عنوان چنین پدیده ای در دنیا امکان نداشته و اتفاق هم نیفتاده!! لطفأ نویسنده های محترم در ویراستاری و دقت در صحت و سقم گزارشات تمرکز بیشتری داشته باشند تا باعث خنده دیگران نشود.
  بدرود هموطن.