یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱:۰۱ بعد از ظهر

برنامه های هلال احمربافق درایام نوروز

کد خبر: 17352
تعداد بازدیدکننده: 257
تاریخ: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱

رئیس جمعیت هلال احمر بافق برنامه های این جمعیت را در ایام نوروز تشریح کرد.
_ز___ê_è__1782
محمد رضا فتاحی در خصوص برنامه های نوروزی جمعیت هلال احمر بافق به «بافق فردا» گفت: پست راهنمای مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان از ۲۸ اسفندماه ۹۱ تا ۱۵ فروردین ۹۲ در ورودی شهرازساعت ۷صبح تا۱۹ شب دایر می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمربافق ادامه داد: خدماتی از قبیل؛ نماز خانه، توزیع برشورهای راهنمای مسافرین جهت بازدید از اماکن دیدنی، تاریخی و مذهبی و برخی دیگر خدمات از سوی این پست ارائه می گردد.
DSC05719
وی افزود:  پست امداد ونجات جاده ای سه چاهون نیزبه صورت  ویژه از ۲۸ اسفندماه تا ۱۵ فروردین به صورت شبانه روزی و با حضور ماشین نجات شرکت سنگ اهن مرکزی خدمات امداد جاده ای و هماهنگی درخصوص تسهیلات مورد نیاز به مسافرینی که دراین مسیر تردد می کنند را ارائه میدهد.رئیس جمعیت هلال احمربافق همچنین عنوان داشت: کشیک سوم در جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور یک نفر از پرسنل این سازمان به صورت ۲۴ساعته دایر میباشد  که پست های ۱ و ۲ را پشتیبانی می نماید.
DSC00471
فتاحی خاطر نشان کرد:طی هماهنگی های به عمل امده در روز های پر تردد و پیک بالا بویژه روز ۱۳ فروردین اکیپ ها ی امدادی با هماهنگی اورژانس واداراتی که توانایی خدمت رسانی را دارند به صورت ویژه درنقاط پرتردد
مستقر می شوند تادر صورت نیاز، در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را ارائه دهند.
وی در پا یان ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و سفری بی خطر برای همشهریان و هموطنان گرامی ازکلیه اداراتی که در جهت بهبود خدمات این جمعیت  را یاری  کرده اند بویژه شرکت سنگ اهن و بالاخص واحد ایمنی و اتش نشانی  این شرکت تقدیر و تشکر کرد.
محمد علی صادقی شادکام

۳ نظر

 1. عباس فتاحي می‌گه:

  جناب اقای فتاحی
  سلام.خدا قوت دست شما درد نکنه.

 2. ناشناس می‌گه:

  باسلام برخود لازم می دانم ازآقای فتاحی به خاطر عملکرد بسیارخوب واخلاق بسیار پسندیده تیم مستقر درورودی شهر بافق از ایشان وتمامی همکارانشان تشکر وقدردانی کنم

 3. ناشناس می‌گه:

  دست آقای فتاحی ودیگر همکارانشان درد نکند از برخورد خوب وشایسته افراد درورودی شهر بافق نیز تشکر می کنم