سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۱:۳۰ بعد از ظهر

اردوی آموزشی تیم کوهنوردی کارخانجات راه آهن بافق در کوه های قطرم_باجگان بافق برگزار شد

کد خبر: 17601
تعداد بازدیدکننده: 813
تاریخ: ۰۹ فروردین ۱۳۹۲

IMG_1823

سرپرست تیم کوهنوردی کارخانجات راه آهن بافق در خصوص برنامه این تیم گفت: با هماهنگی امور ورزشی کارخانجات راه آهن و امداد کوهستان  جمعیت هلال احمربافق اردوی آموزشی درکوه های قطرم_باجگان برگزار گردید.

 محمدرضا رضایی، با تقدیر از مدیر و معاون اداری کارخانجات و رئیس هلال احمر بافق به دلیل مساعدت های صورت گرفته، افزود: این اردو  با هدف صعود و آشنایی با محیط کوه های اطراف شهرستان  و نیز آمادگی بیشتر برای انجام عملیات امداد و نجات در کوهستان برگزار شد.

IMG_1916

در این اردو و صعود یک روزه کوهنوردان کوه های روستای قطرم تا باجگان را پیمودند، و همچنین ماشاا… شمس الدینی راهنما و ابوالفضل طالبی نیز به عنوان مربی کوهنوردی، در خصوص مسایلی چون؛ بقا در کوهستان، امداد در کوه، روش ها و اصول پایه کوهنوردی و کوهپیمایی برای شرکت کنندکان صحبت و همچنین آموزش هایی نیز ارایه نمودند.

محمد علی صادقی شادکام

_ز___ê_è__1831

۸ نظر

 1. محمد رضا رضائي می‌گه:

  از تمام دوستانی که ما رو همراهی وراهنمائی کردندتشکر میکنم دست همتون درد نکنه بخصوص آقای شمس الدینی وبرادر خوبم آقای علیرضا رضائی که همیشه همراه ویاورم بودند.ضمنا از آقای صادقی هم که درتمام مسیر همراهمان بودند وگزارش تهیه کردند تشکر میکنم

 2. شمس الدینی قطرم می‌گه:

  باسلام
  امید وارم این اردو به همه دوستان خوش گذشته باشدوباز هم توفیق همراهی با دوستان برای اینجانب فراهم شود.اینجانب آمادگی خودرا جهت همراهی کوهنوردان علاقه مند به روستای سرسبز وتوریستی قطرم اعلام میدارم وخوشحال میشوم همه به روستای ما سفر نمایند.

 3. پارسا می‌گه:

  کوهنوردی واقعا لذت بخشه و جسم و روح رو صیقل میده! خسته نباشید

 4. sol می‌گه:

  آقای رضایی مارا فراموش کردی تشکر کنی در طول مسیر ناهار شما دست من بود میتونستم فرار کنم ولی این کار را نکردم و مردانگی از خود نشان دادم.

 5. غنچه می‌گه:

  من این مسیر را چند سال قبل تا نیمه راه رفتم خیلی صعب العبور و طولانی است .خدا قوت

 6. فتاحی فر می‌گه:

  با سلام
  از تمام دوستان و همکارانی که ما را در این سفر همراهی کردن سپاس گذاری و تشکر داشته و امیدوارم سفر های دیگری با شما عزیزان داشته باشم.

 7. ناشناس می‌گه:

  چرا ازبنده خدایی که نهاردستش بوده تشکرنکردیداگرفرارمی کرد چیکارمیکردید

 8. مریم می‌گه:

  به امید روزی که ورزش کوهنوردی در برنامه زندگی مردم بافقی قرار بگیرد و بتوانیم قدر کوههای زیبا و بکری که در شهرستان وجود دارد را بدانیم همچنین از مسئولین محترم کارخانجات و هلال احمر به خاطر این اقدام نیکشان تشکر میکنم انشاالله این روند ادامه داشته باشد و مانند بسیاری از ورزش های دیگر به دست فراموشی سپرده نشود.