سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱:۳۵ بعد از ظهر

آمادگی مجموعه شهرک آهنشهربافق برای خدمت رسانی به میهمانان

کد خبر: 17722
تعداد بازدیدکننده: 107
تاریخ: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

300000

                                                              بسمه تعالی

بانگ یامقلب القلوب والابصار فضای عالم را در بر می گیرد و سال نو می شود و زمین نفس دوباره می کشد و برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند.

 با خوبی و بدی هر آنچه که بود، برگی از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد و سالی گذشت و چه زیباست که در ابتدای این سال ، از خداوند متحول کننده دلها و دیده ها، این تدبیر کننده روزها و شب ها  بخواهیم حال ما را  به بهترین حال دگرگون نماید.

سرپرستی شهرک آهن شهر و پرسنل این مجموعه با همراهی و مساعدت های  بی دریغ مدیریت محترم عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و همچنین دیگر مدیران شرکت، تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند تا بتوانند فضایی درخور شان شما سروران گرامی فراهم نمایند و خود به این امر اذعان داریم علی رغم کارهایی که انجام گرفته ، همچنان کاستی هایی وجود دارد و کارهای بسیاری برای هرچه بهتر شدن این مجموعه می توان انجام داد ، امید است  که نظرات سازنده شما چراغ راهمان باشد.

اینجانب ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت روز جمهوری اسلامی و شادباش سیزدهم فروردین – روز طبیعت – از تمامی همشهریان گرامی دعوت می نمایم تا آخرین روز های تعطیلات نوروزی را در مجموعه پارک و دریاچه تفریحی آهن شهر با  نشاط هر چه بیشتر سپری نمایند.

امیدواریم لحظاتی شاد و به یاد ماندنی از نوروز ۹۲ در این مکان برای شما به یادگار بماند.

لازم بذکر است شماره سامانه پیامک ۱۰۰۰۴۰۰۷ آماده دریافت نظرات همشهریان عزیز می باشد.

همچنین با مساعدت مدیر عامل محترم به ۱۴ نفر از کسانی که بهترین و مؤثرترین نظرات و انتقادات را ارائه نمایند جوایزی نیز اهدا می گردد.

                                                                                                                                                                      با آرزوی سالی خوش

                                                                                                                                                                    سرپرست شهرک آهن شهر

۲ نظر

  1. محمد می‌گه:

    باسلام خدمت سرپرست محترم شهرک آهنشهر
    از اینکه تلاش کردید ومحیطی را برای همشهریان ومهمانان عزیز نوروزی فراهم کردید کمال تشکر را دارم ولی چقدر خوب میشد نظارتی هم داشته باشید در آلا چیق های شهرک ترانه های مبتذل با صدای خوانندگان زن پخش میشود که در خور این شهرستان وخصوصا این ایام نیست

  2. محمد برزگری می‌گه:

    واقعا امسال سرپرستی آهنشهر وروابط عمومی برای حفظ آبروی شهرستان خدمات خوبی به مسافران نوروزی دادند و سنگ تمام گذاشتند.دست مریزا و خسته نباشید