چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳:۰۸ بعد از ظهر

۱۲ فروردین سالروز تبلور مردمسالاری دینی

کد خبر: 17757
تعداد بازدیدکننده: 62
تاریخ: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

پیام فرماندار بافق به مناسبت ۱۲ فروردین،روز جمهوری اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۲فروردین سالروز تبلور مردمسالاری دینی که در آن ملت ایران با رای قاطع خود به تشکیل حکومت اسلامی آن هم پس از گذشت قرنها از حکومت نبوی و علوی همت گماردند را نقطه عطفی بر تاریخ مملکتی می دانیم که با لبیک به ندای مقتدایشان خمینی کبیر(ره) که فرمود :جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم نه زیاد،و در پیامشان به ملت ایران اضافه کردند:« خداوند تعالی وعده فرموده است که مستضعفین ارض را به امید و توفیق خودش، به مستکبرین غلبه دهد وآنها را امام و پیشوا قرار دهد. وعده خداوند تعالی نزدیک است . من امیدوارم که ما شاهد این وعده باشیم و مستضعفین بر مستکبرین غلبه کنند چنانکه تاکنون غلبه کردند…»و در لوای پرچم ولایت فقیه حرکت خود تا سپردن علم جهانی اسلام به دست صالح کل بشر آغاز و همچنان در این مسیر گام بر می دارد را محضرمقام عظمای ولایت،مراجع محترم تقلید،مردم غیور میهن اسلامی خصوصا مردم دارالشجاعه بافق تبریک گفته امید آن دارم این روز که به فرموده حضرت آیت الله مظاهری بعد از عید غدیر مهمترین عید است ،موجب برکت،رحمت و شادکامی برای همگان باشد.

مهدی دهقان خاوری فرماندار شهرستان بافق

۱ نظر

 1. تحصیلکرده می‌گه:

  الان سی وسه سال از انقلاب می گذرد.چطور شده که بعد از سی وسه سال اعلام کردند که ۱۲فروردین بعد از عید غدیر بزرگترین عید است.
  هرچندکه تا ان جایی که ما می دانیم بزرگترین اعیاد مسلمانان عید قربان و عید فطر است.
  ایا عید غدیر قبل از این اعیاد است یا بعد از این اعیاد.یا مثلا ولادت خاتم النبیین که گل سر سبد عالم افرینش است از نظر رتبه کجا قرار دارد.
  وقتی ما می گوییم چیزی بعد از چیزی است باید ماقبل ان را هم بدانیم تا ببینیم رتبه ان کجاست.
  بزرگترین اعیادمسلمانان:عید فطر وقربان
  بزرگترین عید شیعیان:عید غدیر
  بزرگترین عید ایرانیان:عید نوروز
  بزرگترین روز در انقلاب :۲۲بهمن.
  پس ۲۲ بهمن مهم تر از ۱۲ فروردین است.
  وعید فطرو… مهم تر از ۲۲بهمن و……