چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶:۰۱ قبل از ظهر

بازار میوه، تربار و محصولات کشاورزی و دامی در تعاون روستایی بافق راه اندازی شد

کد خبر: 1843
تعداد بازدیدکننده: 154
تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

رئیس اداره تعاون روستایی بافق، گفت: در راستای هدفمند سازی یارانه که در ابتدای سال نود انجام شد، احداث مراکز عرضه مستقیم کالا در دستورکار تعاون روستایی قرار گرفت تا دست دلال ها از بازار محصولات کشاورزی و دامی کوتاه شود و عرضه مستقیم این کالا و محصولات را داشته باشیم.

 وی ادامه داد:در شهرستان بافق نیز ایجاد این مرکز با اعتبار مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال از کمک های بلاعوض فرمانداری شهرستان بافق و یکصدمیلیون ریال نیز از اعتبارات استانی شهرستان بافق تامین شده است.

 وی افزود: ایجاد این مرکز در بافق با همکاری شرکت تعاونی نگین کویر از خردادماه سالجاری شروع شد و نیمه اول دی ماه سالجاری به پایان رسید و سوم اسفندماه امسال افتتاح اولیه را داشتیم .

فلاح خاطرنشان کرد: البته در آینده نزدیک با حضور مسئولان سازمان مرکزی تعاون روستایی و استان به صورت رسمی افتتاحیه خواهیم داشت.

 وی اضافه کرد: در استان یزد ۱۴ مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی را داریم و دو تا از این محلها در شهرستان های بافق و بهاباد خواهد بود.

علی فلاح تصریح کرد: سه گروه محصولات؛ خشکبار، میوه، موادپروتئینی و لبنیات را خواهیم داشت و ضمنا کشاورزان نیز می توانند نسبت به ارائه محصولات کشاورزی و فرآوردهای دامی خود را در این مرکز بصورت عرضه مستقیم به مشتریان داشته باشند.

 وی گفت: در مبحث قیمت گذاری به صورت پیشنهادی  یا شرایط رقابتی را خواهیم داشت تا زمینه رقابت سالم بوجود آید.

وی گفت: اقلام ارائه شده با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی به مشتریان ارائه می شود و در بعضی اقلام خاص بیست درصد را خواهیم داشت.

وی با دائمی دانستن این مراکز عرضه، خاطرنشان کرد: محل این مرکز عرضه مستقیم در شهرستان بافق در محوطه اداره تعاون روستایی و  در شهرستان بهاباد در محل فروشگاه مصرف شرکت تعاونی امید بهاباد خواهد بود.

وی گفت: استقبال مردم تا کنون خوب بوده و ابراز امیدواری کرد  استقبال بتدریج بهتر شود.

رئیس اداره تعاون روستایی بافق اظهارداشت: بزودی برنامه ایجاد فاز دوم این مرکز را در سال آینده خواهیم داشت که امیدواریم مسئولین امر در این زمینه مساعدت لازم را داشته باشند

۱ نظر

  1. دانشجو می‌گه:

    ایول این کار واقعا عالی بوده تا کی این میوه فروش ها خون مرد رو تو شیشه کنن . باید این میدون توسعه پیدا کنه خدا پدر و مادر و جد و آباد پیشنهاد دهنده و مجری طرح رو بیآمرزه