جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۲:۵۳ قبل از ظهر

تودیع و معارفه معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

کد خبر: 1852
تعداد بازدیدکننده: 162
تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

     مراسم تودیع و معارفه معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در محل سالن کنفرانس دانشکده فنی و مهندسی ، برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، که در حضور معاونین، مدیران ، اساتید و کارکنان حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد، حسینعلی لازمی رییس دانشگاه، طی سخنانی با تشکر از خدمات و زحمات علیرضا فرجامی در دوران تصدی مسئولیت و برشمردن خصوصیات اخلاقی ایشان، رسیدن واحد به این مرحله را مرهون تلاش همه دستندرکاران از ابتدای تاسیس دانشگاه دانست و همه را به همدلی و کار بیشتر و ایجاد رضایتمندی در دانشجویان فرا خوانده و برای عباس فتاحی به عنوان معاون دانشجویی جدید دانشگاه، آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه،علیرضا فرجامی از همه همکاران خود در دوره مسئولیتش تشکر نموده و با ارائه گزارش مختصری از فعالیت های صورت گرفته در زمان مسئولیت ،آمادگی خویش را برای خدمت به دانشگاه مثل گذشته ابراز داشت.

فرجامی بهترین خاطره خود در ۹ سال مسولیت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق را پی گیری برای تدفین ۳ شهید گمنام در دانشگاه عنوان و احیاء واحد مشاوره و راهنمایی  را از افتخارات خود در دوره معاونت دانشجویی برشمرد.

در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح و هدیه از زحمات چندین ساله فرجامی، قدردانی شد.

شایان ذکر است علیرضا فرجامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق سمتهایی مانند:مسؤل دفتر فرهنگ اسلامی،دبیر شورای فرهنگی و معاونت دانشجویی واحد را به عهده داشته و هم اکنون علاوه بر تدریس در بافق دانشجوی دوره دکتری ادبیات فارسی دانشگاه باهنر کرمان می باشد.