دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲:۲۳ بعد از ظهر

گروه ما مشکل ترین گروه هندبال این دوره از مسابقات است

کد خبر: 1856
تعداد بازدیدکننده: 174
تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

مربی تیم هندبال باشگاه سنگ آهن بافق در خصوص رقبای این تیم در مسابقات لیگ دسته سه کشور گفت: با تیمهای کرمانشاه، گلستان، چهارمحال و بختیاری،  زنجان و کردستان هم گروه هستیم. وی افزود:این گروه از مشکل ترین گروه ها است.
وی در خصوص رقبای جدی تیم سنگ آهن بافق، گفت: همه تیم ها تقریبادر یک سطح هستند اما تیمهای کرمانشاه و چهارمحال وبختیاری تیمهای خوبی هستند
مجیدسلیمانی، در خصوص شناخت و آشنایی با تیمهای حریف، اظهار کرد: بنده قبلا مربی لیگ بودم و در این سطح تا کنون مربیگری نکردم و شناخت کافی با تیم ها ندارم .
وی ادامه داد: با تماسهایی که از سوی آقای کاظمی و منصوریان با بنده صورت گرفت و با توجه به آشنایی قبلی و شناختی که با این باشگاه داشتم مربیگری این تیم را قبول کردم.
سلیمانی خاطرنشان کرد: با سابقه ای که از این شهر و باشگاه دارم این باشگاه بیش از اینها ظرفیت دارد. وی اضافه کرد: ما در سطح ایران کمتر جایی را با این امکانات و شرایط داریم و انشا الله که مدیران بنحوه احسن از این امکانات استفاده کنند.
مجید سلیمانی، در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص کارنامه فعالیت کاری خود گفت: مربیگری تیم سنگ آهن در لیگ کشور، سرمربی مقاومت اصفهان، مربی تیم ذوب آهن اصفهان، سرمربی تیم جوانک کازرون را تا کنون بعهده داشته است

۱ نظر

  1. محمدی می‌گه:

    حالا شد همش که نباید مطالب سیاسی و اجتماعی و از کمبود های شهر باشه دم مسئولان ورزشی آهن بافق گرم.