چهارشنبه ۹ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۳۹:۰۵ بعد از ظهر

دشمن تبلیغات خود را از طریق برخی خواص داخلی آغاز کرده است

کد خبر: 18954
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج بافق با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در کشور گفت: تبلیغات دشمن نیز در این زمینه آغاز شده و می بینیم که تبلیغات خود را از طریق برخی خواص در داخل کشور به نمایش گذاشته است.

حجت الاسلام علی ملکوتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ از سوی مقام معظم رهبری به ‌عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه‌ اقتصادی اظهار داشت: انتخاب این نام و استفاده از واژه حماسه برای نامگذاری سال، نشان از شناخت و استراتژی مقام معظم رهبری و اشرافیت ایشان بر تمامی تحولات است.

وی با اشاره به لزوم حماسه سازی در انتخابات عنوان کرد: همانگونه که مجریان برای برگزاری انتخابات باشکوه و غرورآفرین برنامه ریزی می کنند، دشمن نیز از چندی پیش تبلیغات و شعارهای خود را از زبان برخی خواص آغاز کرده و باید کاملا مراقب باشیم.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت و حضور یکپارچه‌ مردم در پای صندوق‌ های رای عنوان کرد: مردم ما با این حضور خود و خلق حماسه سیاسی بار دیگر دشمن را ناکام خواهند گذاشت و تسلیم ارداه ملت خواهند کرد.

حجت الاسلام ملکوتی نیا از مسوولان دستگاه‌ های اجرایی شهرستان خواست برای تحقق بخشیدن به این شعار قدم‌ های موثری بردارند و گفت: در این برهه‌ی حساس، همه باید هوشیاری و بصیرت خود را افزایش دهیم؛ چراکه امروز جبهه‌ی دشمن پشت صندوق‌های رای است.

وی در ادامه رویکرد بسیج را یک رویکرد فرهنگی توصیف کرد بیان داشت: بسیج بر خلاف گذشته، رویکردی متغیر یافته است و برای تقویت نظام سیاسی جامعه با فرهنگ سازی تلاش می کند.

وی تصریح کرد:با تقویت بعد فرهنگی و سیاسی جامعه به خودی خود بعد نظامی جامعه اسلامی و نظام کشور ایران با ایمان و توکل پرورش یافته و قوی تر خواهد شد.

وی اذعان داشت: کسی که می خواهد کار فرهنگی انجام دهد بر اساس احادیث و روایات باید دارای ویژگی ها و خصلت هایی باشد و با ظرافت طبع و حساسیت، کار را دنبال کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق خیرخواهی، برخورد صحیح و نیکو، انعطاف پذیری و تحمل سلایق و رفتارهای گوناگون را از مهمترین ویژگی های مسئولان فرهنگی برشمرد و ادامه داد: بر اساس احادیث و روایات، کسانی که می خواهند کار فرهنگی انجام دهند، باید آنها را داشته باشند.

۳ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  با سلام چرا نظرات من را سانسور میکنید فکر می کردیم شما مصلحت اندیش نبودید شما بعنوان رسانه باید همه مطالب را بدون کم وزیاد انتقال دهید ماوقتی انتقاد میکنیم امیدما به بهودی وضیعیت شهرمان است اکثر مردم میداند مشکل شهر ماچیست اینهمه فرمادار شهردار مدیر عامل آمدند رفتند ولی وضع شهر ما عوض نشد

 2. احمد می‌گه:

  چه دنیایی شده.به اونهایی که روشن فکر هستند،به فکر مردم هستند،مردم هم اونا رو دوست دارن میگن خواص

 3. تحصیلکرده می‌گه:

  واقعا رفتار و گفتار عده ای از این به اصطلاح بزرگان و عقلای کل خیلی مضحک است.
  اگر شما خواص را می شناسید و می دانید که این ها بازیچه دست دشمن می شوندو فتنه و اشوب ایجاد خواهند کرد چرا ان ها را دستگیر نمی کنید و فتنه را در نطفه خفه نمی کنید.
  ۱-یا نمی توانید این کار را انجام دهید چون می ترسید که خودتان هم با ان ها غرق شوید.
  ۲- یا نمی خواهیدچون اصلا فتنه گر و دشمن وجودندارد و این ها ساخته ذهن شماست.بدین صورت که هرکس مخالف شما باشد فتنه گر است و هر کس مجیز گوی شما باشد انقلابی و پایبند به ارمان هاست.
  فقط من ماندم با این همه امکانات و قدرتی که در دست شماست .چگونه از چند تا خواص این همه وحشت دارید.