جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲:۲۲ بعد از ظهر

پاسخ شرکت گاز استان یزد به مطلب :” از روئیدن علف تا چاله سرویس شدن کانال گاز در بلوار انقلاب بافق

کد خبر: 18957
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

یزدفردا :در پی انتشار مطلب  از روئیدن علف تا چاله سرویس شدن کانال گاز در بلوار انقلاب بافق در یزدفردا شرکت  گاز استان  یزد با ارسال یادداشتی  به یزدفردا پیرامون مطلب طرح شده توضیحاتی را ارائه دادند که ضمن تشکر از توجه روابط عمومی محترم شرکت گاز ستان از پاسخ به افکار عمومی عینا منتشر می گردد .
مسئول محترم سایت یزد فردا

با سلام
احتراماً، عطف به مطلب منتشر شده با عنوان ” از روئیدن علف تا چاله سرویس شدن کانال گاز در بلوار انقلاب بافق” ، به استحضار می رساند فاز اول پروژه گازرسانی به شهر بافق با اجرای حدود ۶۳ کیلومتر شبکه فلزی و پلی اتیلن سال گذشته به پایان رسید و از تابستان سال ۹۱، انتخاب پیمانکار جهت مرمت و آسفالت کانال های حفاری شده در دستور کار این شرکت قرار گرفت و لیکن با توجه به نوسانات قیمت قیر و مصالح این فرآیند دیر به نتیجه رسید و سرانجام در بهمن ماه سال گذشته پیمانکار جدید مرمت آغاز به کار نمود که امیدواریم کلیه مرمت های باقیمانده بافق در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.
شایان ذکر است مسئولین این شرکت هیچگاه از مشکل عدم آسفالت برخی از کانال های گاز بافق غافل نبوده و همواره سعی داشتند هر چه سریعتر این مشکلات مرتفع گردد.
در پایان از صبر و شکیبایی مردم شریف و ولایتمدار بافق تشکر و قدردانی می نماییم.
روابط عمومی شرکت گاز استان یزد

۴ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  با سلام : تشکر میکنم از روابط عمومی شرکت محترم گاز استان یزد ؟

 2. ابوالفضل می‌گه:

  حالا کی بقیه شهر و لوله گذاری میکنند اگه ممکنه این یکی سئوالم جواب بدید ممنون میشیم

 3. بافقي می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید . لطفا به روابط عمومی شرکت گاز اعلام فرمایید اگه چاله چوله ها را پیمانکار مربوطه پر میکنند درست و حسابی پر کنند مثلا خود من امروز از میدان آهنشهر به سمت میدان دانشجو در حال حرکت بودم که در یکی از این کانالهای مثلا پر شده با آسفالت افتادم به نحوی که خدا شاهده دو قالپاق جلوی ماشین من از جا کنده و پس از بر خورد با بلوک شکست و ضربه محکمی هم به جلو بندی ماشینم خورد . میخاستم این رو به اطلاع روابط عمومی در جوابشان بفرستید ضمنا اگه میشه بگویندالان دقیقا کجا رو دارن آسفالت میکنند . چون همه جای بافق رو من گشتم چند روزه ندیدمشون .و همچنان کانالهای کنده شده و پر نشده باقیست / فقط حرف حرف حرف

 4. مهدی می‌گه:

  ای بابا ۶ یا ۷ ماه فقط برای انتخاب پیمانکار!!!؟؟؟؟
  همه جا اینقدر سرعت عمل هست!!!؟

  این نوسانات قیمت اجناس و مواد ،هم بهانه خوبی برای عملکرد منفی یا بهتر بگویم نداشتن عملکرد بعضی ها می باشد….