جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱:۳۸ قبل از ظهر

آب انبار یا…

کد خبر: 18969
تعداد بازدیدکننده: 165
تاریخ: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

پس از تعمیر آب انبار پشت رستوران خانه وحشی بافقی مدتی است این آب انبار به حال خود رها شده و دریغ از حتی یک سرکشی یا نصب در برای این آب انبار .

متاسفانه این اثر تاریخی بافق امروز به محلی برای ریختن زباله تبدیل شده است.

_ز___ê_è__1894

 

 

_ز___ê_è__1892

 

 

_ز___ê_è__1887

 

 

_ز___ê_è__1889

 

 

_ز___ê_è__1897

۵ نظر

 1. محمد می‌گه:

  امان ازبی مهری ما نسبت به آثارباستانی واقعا” آنهایی که زباله هاریخته اند خیلی بی وجدان وبی انصاف هستند خداوکیلی اگرکسی همین زباله ها را درون خانه شما می ریخت با او چه برخوردی داشتید من ازکسانی که این کارراکرده اند خواهش میکنم بروندوآنجا تمیزکنند ازبین بردن بیت المال گناه دارد

 2. علی می‌گه:

  باسلام قابل توجه شهرداری ومیراث فرهنگی

 3. جواد می‌گه:

  درسته که شهرداری یا میراث فرهنگی باید به چنین جاهایی رسیدگی کنند اما ریختن زباله در چنین محلی نهایت بی فرهنگیه

 4. علی 13920226 می‌گه:

  رئیس اداره امور مالیاتی بافق: سال ۹۱ جمع کل عوارض وصولی ارزش افزوده شهرستان بافق از رقم ۹۶ میلیارد ریال فراتر رفت
  رئیس امورمالیاتی بافق، ازپرداخت بیش از ۹۶ میلیارد ریالی ارزش افزوده در سال۹۱ به شهرداری و دهیاری های شهرستان بافق خبر داد.
  کاظم شهیدزاده ادامه داد: از این مبلغ بیش از ۷۸ میلیارد ریال به شهرداری بافق و بیش از ۱۸ میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان پرداخت شد.
  وی افزود: این رقم در مجموع نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد نسبتا خوبی داشته است.
  شهیدزاده یادآورشد: مالیات ارزش افزوده از ۵ درصد فروش؛ معادن، کارخانجات، شرکت ها و برخی مشاغل دریافت و از این مقدار میزان ۹/۲ درصد مالیات و۱/۲ درصد عوارض به شهرداری و دهیاری های شهرستان اختصاص دارد.
  رئیس امورمالیاتی بافق با اشاره به این نکته که امسال مالیات ارزش افزوده به ۶ درصد افزایش یافته است، عنوان داشت: ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده هر ۳ ماه یکبار از سوی متصدیان کسب و کار و مشاغل ذی ربط ضروری است.

 5. علي رضا س ف ك می‌گه:

  با سلام این بی توجهی به خاطر نداشتن ریس واداره مستقل میراث فرهنگی در شهرستان است درشهرستانهای ابرکوه به خاطر اینکه استاندار ابرکویی اردکان بخاطر اینکه ۴۵درصد کارکنانی استانداری اردکانی هستند و نماینده قوی دارند ولی ما هنوز بعد از گذشت ۲۰سال نتواستیم مسجد جامع بسازیم بعد توقع دارم میراث فرهنگیمان حفظ شود ما خیلی فرماندار وشهردار ومدیر عامل عوض کردیم ولی فایده نداشت