چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰:۰۹ بعد از ظهر

شمارش معکوس برای راه اندازی پایگاه غزال اردکان آغاز شد

کد خبر: 19029
تعداد بازدیدکننده: 122
تاریخ: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

رئیس جمعیت هلال احمر اردکان گفت: شمارش معکوس برای اتمام عملیات ساخت پایگاه نجات بین شهری غزال سیاه کوه آغاز شد.

شمارش معکوس برای راه اندازی پایگاه غزال اردکان آغاز شد

‘جواد کمال آبادی ‘ روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار با ایرنا افزود: کار احداث این پایگاه که در محور اردکان – چوپانان قرار دارد از خردادماه سال گذشته آغاز شد و اینک در آستانه تکمیل و بهره برداری است.

وی اضافه کرد: این پایگاه در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال در حال احداث است.

رئیس جمعیت هلال احمر اردکان گفت: با راه اندازی پایگاه نجات بین شهری غزال، حوادث جاده ای محور اردکان- چوپانان توسط امدادگران و نجاتگران هلال احمر اردکان پوشش داده خواهد شد.

همچنین در گزارشی دیگر آمده است فرماندار اردکان نیزدر جریان بازدید از بخش خرانق از پیشرفت کار پروژه پست امداد جاده ای محور چوپانان بازدید کرد.

‘احمد کمالی’ با بیان اهمیت تسریع در اجرای این پروژه با توجه به بروز حوادث جاده ای دلخراش در این محور گفت: درحال حاضر این پست با پیشرفت کار ۸۰ درصد در حال احداث می باشد و تلاش و پیگیری لازم برای اتمام این کار درحال انجام است.

وی همچنین در سفر به بخش خرانق از مجتمع غزال سیاه کوه نیز بازدید کرد و از نزدیک با دست اندرکاران این مجتمع ، در زمینه پاره ای از مسائل رفاهی در این مکان گفتگو کرد.

۱ نظر

  1. reza می‌گه:

    سلام ای کاش فکری برای پست سه چاهون (هلال احمر) هم میشد کمک مدیران معادن را می‌طلبد امیدوارریم معادنی همانند سنگ آهن، سه چاهون، میشدوان ودیگر معادن درجهت تسریع به هلال احمرشهرمون عنایتی ویژه کنند .انشاءالله