مسئول روابط عمومی شهرداری بافق ضمن اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث بلوار مسجد جامع، گفت: عملیات زیرسازی این بلوار به لحاظ موقعیت شهری و مکانهای مذهبی مانند مسجد جامع شهر و نیاز اساسی مردم با روندی روبه رشد در حال اجرا است.
علی اصغر موفق عنوان کرد:طول مسیر بلوار جدید مسجد جامع۴۵۰ متر و عرض آنرا نیز با روفوژ وسط و پیاده رو ۳۰ متر می باشد که با هزینه­ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال  از محل اعتبارات عمرانی شهرداری در حال اجرا می باشد.
وی ادامه داد: باساخت و بهره برداری از این پروژه علاوه بر زیبایی  بخش دیگری از شهر و توسعه فضای سبز شهری، مشکلات ترافیکی محله مسجد جامعه  برطرف می شود  که نهایتاً بلوار میدان امام حسین (ع)به میدان امامزاده عبدا… متصل خواهد شد.
مسئول روابط عمومی شهرداری تصریح کرد:  شهردار بافق همواره خواستارتعامل همه دستگاههای اجرایی شهرستان،همکاری مردم و حمایت امام جمعه و فرماندار و همچنین نظارت و همکاری شورای اسلامی شهر در اجرای هرچه سریعتر این طرح را بوده و امید است که با تعامل ایجاد شده و همکاری به موقع ادارات آب،برق،تلفن و … این بلوار در سالجاری مقارن باهفته دولت ساخته و آماده بهره برداری شود.