شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸:۳۴ بعد از ظهر

پرستاران معترض در فرمانداری بافق

کد خبر: 19202
تعداد بازدیدکننده: 226
تاریخ: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

خبرهای رسیده به «بافق فردا»از حضور اعتراض آمیز جمعی از پرستاران و پرسنل تنها بیمارستان بافق در فرمانداری بافق حکایت دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که این افراد برای حل مشکلات اساسی بیمارستان خصوصا کمبود نیروی انسانی اعم از پرستار و پزشک متخصص و تجهیزات مورد نیاز با فرماندار بافق دیدار داشته و خاوری از پی گیری های بیش از پیش برای رفع تدریجی مشکلات با همکاری نماینده مردم بافق در مجلس در هفته آتی سخن گفته است.

۱۳ نظر

 1. بنده بی نوا می‌گه:

  برخی پرستاران بیمارستان شیفت های فشرده ای دارند که آسیب پذیری و ضریب خطای آنها را بسیار بالا می برد.
  به نظر شما پرستاری که شب شیفت می دهد دوباره فردا صبح باید شیفت بدهد یعنی از ساعت ۷ شب تا ۲ بعدالظهر روز بعد باید کار کند، چه انتظاری است که دچار خطا نشود. پرستاری که با جان بیماران سر کار دارد و ممکن است یک خطای او منجر به مرگ بیمار شود. وای به روزی که یکی از فرزندان ما در بیمارستان بخاطر خطای یکی از پرستاران محترم در اثر خستگی زیاد متحمل درد و رنجی شود. تصورش را بکنید آیا راضی می شوید کوچکترین آسیبی به فرزندتان وارد شود.
  مشکل پرستاران عزیز مشکل تک تک افراد شهر می باشد. از همشهریان عزیز می خواهم هر کاری می توانند برای رفع مشکلات و معضلات بیمارستان انجام دهند قبل از اینکه افسوس بخوریم.

 2. ناشناس می‌گه:

  عاجزانه ازشما خواهشمندیم پیگیری نمایید

 3. بافقی می‌گه:

  من با این بنده بی نوا موافقم. پرستاری یکی از شغل های پرخطر و سخت می باشد. از مسئولین می خواهم چاره بی برای مشکلشان بیندیشند. یکی از اقوام ما پرستار می باشد و الان در خانه بیکار می باشند. اگر پرستار ندارند چرا ایشان را جذب نمی کنند.

 4. علی می‌گه:

  بابا به خدا به فکر متخصص باشید نه متخصص گوش و حلق وبینی و نه متخصص مغز واعصاب ونه متخصص چشم و نه…..

 5. علی رضا می‌گه:

  با سلام @اینجاب مدتهاست مشکلات بیمارستانرا دیده ومشاهدکردم
  ازشماخواهشمندهستم پیگیری کنید

 6. یک بیمار می‌گه:

  چندیپیش دربیمارستان بستری بودم و از نزدیک فشار کاری پرستاران رو دیدم به طوریکه انطور که بایدبه من بیمار توجه نکردند

 7. بیمار می‌گه:

  ضعف ریاست بیمارستان در پیگیری امور

 8. فاطمه می‌گه:

  باید مسئولین محترم شهر روزی ناخواسته در بیمارستان بافق بستری شوند تا از نزدیک شاهد مشکلات و کمبود نیرو مواجه شوند
  شنیدن کی بود مانند دیدن

 9. ناشناس می‌گه:

  مسئولین؟ چه ساده ای گذرشان به بیمارستان بافق نمی افتد

 10. بافقی می‌گه:

  سلام
  مردم بافق چرا باید اینقدر بگوییم متخصص نداریم ، متخصص می خواهیم یا ….
  چرا خودمان به فکر نیستیم ؟ چرا به فکر فرزندان (دانش آموزان ) خودمان نیستیم ؟ چرا باید دانش آموزی با معدل ۱۹ یا ۲۰ وارد دبیرستان شود و سال به سال با افت روبرو شود و در مرحله آخر به دانشگاه و رشته های کم اهمیت قانع باشد ؟ ای کاش بافق هیچ معدن سنگ آهنی نداشت !!!!!!!!!!!!! چرا دانش آموزان … که تا چند سال پیش جزء رده های پایین در قبولی کنکور بوده امروز با جهشی خیرکننده روبرو شده و در سال گذشته حدود ۱۰۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری داشته و ما شاید به اندازه تعداد انگشتان دو دست !!!!!!
  ما هم اگر بخواهیم ، یعنی خانواده ، دانش آموز ، معلمان ، و مسئولین می توانیم چنین رتبه هایی داشته باشیم .
  چرا فرهنگ سازی نمی شود تا دانش آموزان ما مخصوصاً پسرها به فکر این باشند و هدفشان این باشد که در بهترین دانشگاههای ایران در رشته های پزشکی و …. ادامه تحصیل دهند و در ۱۰ سال دیگر ما خودکفا شویم .
  والدین عزیز ، مسئولین آموزش و پرورش و … باید بیشتر حواسمان جمع باشد.

 11. بی پرستار می‌گه:

  علت فشارکاری پرسنل بیمارستان نورچشمیهاهستند که فقط شیفت صبح میدهند وبرای خالی نبودن عریضه فقط شیفت سوپری مدهند وآنهم از ساعت ۱۲ تا صبخ فقط خواب یا درس خودشان را می خوانند واضافه کاری هم میگیرند ومسئولین شبکه ودانشگاه هم فقط شیفت صبح برای بازدید می ایند وبا این افراد بیکار سروکاردارن وحرفی ازمشکلات پیش نمی اید چرا عصر وشب بازدید نداریم چرا درد دل مارا کسی گوش نمی کند وچراهای دیکر

 12. دلسوخته می‌گه:

  متاسفانه ضعف ریاست ومترون بیمارستان اصلی ان است چرا که ریس ومترون سابقه مدیریت نداشته اند ودرانتخاب ریس دفترپرستاری انتخاب درستی انجام نشده است شاید اگر نظر سنجی انجام شود به صورت ظاهری راضی هستند ولی قلبا هیچ کس از ایشان راضی نمی باشدافراد باسابقه تری بودند که میشد ازانان استفاده نمودکه بارای گیری ان هم به صورت مخفی این قابل مشاهده است

 13. دلسوخته می‌گه:

  برنامه شیفت ماهای قبل را بررسی کنید ببینید ما باید چه طور در بخش با۳۰ بیمار شیفت بدهیم ولی کسانی هستند در هفته ۲روز بیشتر شیفت نمی دهند وکارانه واضافه کاری بیشتر می گیرند