دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹:۳۵ بعد از ظهر

نشست مدیرعامل سنگ آهن، امام جمعه وفرمانداربافق بااصناف وبازاریان شهرستان برگزارشد

کد خبر: 19364
تعداد بازدیدکننده: 235
تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

IMG_1000002695IMG_1000002700

 

نشست مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی، امام جمعه و فرمانداربافق با اصناف و بازاریان شهرستان برگزارشد.

IMG_1000002687

در این نشست صمیمی رئیس و برخی اعضای هئیت رئیسه مجمع امورصنفی بافق، تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان و تعدادی از اصناف و  بازاریان در خصوص ایجاد زمینه تعامل و همکاری بیشتر مجموعه شرکت سنگ آهن با اصناف شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این نشست عنوان داشت: برای مساعدت به بازار شهرستان در سال ۹۱ نزدیک به ۱۷ میلیارد اقلام و کالاهای مورد نیاز این شرکت از سطح بازار بافق خریداری گردید.

محمدجواد عسکری، نبود برخی اقلام مورد نیاز صنعتی و معدنی، کارگاههای تعمیر و تجهیز ماشین آلات و تاسیسات، و همچنین  کارگاههای ریخته گری در شهرستان را برشمرد و بر ضرورت برنامه ریزی برای تامین و ایجاد آنها در آینده تاکید کرد.

وی پیشنهاد کرد: ایجاد اتحادیه ها و فروشگاه های صنعتی و معدنی در شهرستان در دستورکار قرارگیرد.

عسکری به ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی اقلام و اجناس بازاریان و اصناف شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: اصناف و بازاریان باید برای کاهش قیمت نسبت به خرید کالاهایشان از کارخانجات و تامین کنندگان اصلی و حذف واسطه ها اقدام نمایند.

مدیرعامل سنگ آهن مرکزی با تاکید بر حرکت از یک بازار سنتی به بازار قوی و کارآمدتر در شهرستان، افزود: ایجاد اشتغال و برنامه های جانبی از سوی بازار باید بطور جدی دنبال شود.

داود اکرمی مقدم؛ رئیس مجمع امورصنفی بافق، برخی مسایل و موضوعات پیش روی اصناف را بیان کرد و همچنین به برخی اشکالات و ایرادها در نحوه ارایه درخواست های خرید و استعلام ها نیز اشاره داشت.

توزیع استعلام های خرید از طریق مجمع امورصنفی و اتحادیه صنفی شهرستان، اختصاص زمان مناسب برای تامین کالاهای درخواستی، اولویت خرید و افزایش خرید از بازار شهرستان، از دیگر پیشنهادها و خواسته های اصناف و بازاریان بافق بود.

۴ نظر

 1. بلاتکلیف می‌گه:

  سلام جانم
  خوب حالا که بازاریان بودند امام جمعه بود فرماندار بود بهتر نبود فکری به حال چهره ماتم زده شهرمون میکردند به خدا هرکدوم مهمون داشته باشیم وبیان بافق به ما میخندند میگند این ویرانه بافقه بابا تا کی چرا مسئولین حریف چند تا بازاری گردن کلفت البته به ضم خودشون والا برای مقامات که کاری نداره ؟والا.نمیشن مغازه های در طرحو خراب کنند وچهره ویرانه شهرو آباد کنند ولا به خدا شرم آوره دم خروس بد جوری زده بیرون تاازین بدتر نشده بجنبید مردم تا کی باید تقاص بی مدیریتی بعضی حضراتو بدن مردم خوب شهر بافق مستحق چنین شهر بی قواره ای نیستند.

 2. محمد می‌گه:

  همین آقای داود اکرمی مقدم که رییس هم شده وچندتن ازمغازه داران چرا مغازه هاشون رانمی دن تاشهرداری کار خیابون وحشی بافقی راتموم کنه؟

 3. بازاريي می‌گه:

  باسلام
  درپاسخ آقایاخانم بلاتکلیف چهره شهرتنها به دست مسئولین اتفاق نمی افتد بلکه همت تک تک همه بافقیها را می طلبد ومالکین مغازه های که درطرح خیابان وحشی هستند مثل شما بلاتکلیف هستند وبارها به شهرداری مراجعه شده وجهت همکاری اعلام آمادگی شده ولی هنوزمنتظراقدام شهرداری وشورای اسلامی شهر می باشند.

 4. يك شهروند می‌گه:

  باسلام
  اولن آقای اکرمی خودش ریس نشده بارای اصناف مسئولیت به وی واگذار شده ولی در مورد مغازه هم ایشان جزء اولین کسانی بودن که در طرح بلوار وحشی بافقی مغازه خود را واگذار نمودن وشاهد این مطلب شهردار وقت می باشدودر مورد بقیه بلوار وحشی بافقی بصورت هفته گی به شهرداری مراجه میکنند ولی شهرداری باتوجه به مشکلی دارند نتوانسته اند چند مغازه مانده از بلاتکلیفی در آورند.