چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴:۴۹ قبل از ظهر

بیش از۱۵۰۰ نفر ازشهرستان بافق به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند

کد خبر: 2016
تعداد بازدیدکننده: 152
تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۰

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:

بیش از۱۵۰۰ نفر ازشهرستان بافق به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند
محمودشفیعی گفت:تعداد ۱۵۶۶ نفر در قالب اردوهای راهیان نور از مناطق جنگی جنوب کشور بازدید خواهند کرد. وی افزود: اعزام این کاروان ها از نیمه بهمن ماه سالجاری شروع شده و تا ۲۶ فروردین سال آتی ادامه خواهد یافت.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق خاطرنشان کرد: از این تعداد ۵۴۸ نفر در قالب گروه های دانش آموزی و ۱۰۴ نفر نیز دانشجویان معرفی شده از سوی بسیج دانشجویی را شامل می شود.

وی اضافه کرد: تعداد ۲۳۴ نفر از بسیجیان کارگری و ۴۰ نفر کارمندی و همچنین ۴۰۰ نفر از خواهران و ۲۴۰ نفر نیز از پایگاه های مقاومت شهری و روستایی مختلف در این اردوها شرکت دارند.
شفیعی با اشاره به استقبال خوب علاقه مندان، گفت: تعداد ۱۵۵۶ نفر در این اردوها ثبت نام کردند که نزدیک به دو برابر سهمیه اختصاص یافته ۹۰۴ نفری به شهرستان است و سعی کردیم با رایزنیهای انجام شده کلیه علاقه مندان اعزام گردند.وی افزود: بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی؛ فتح المبین، شلمچه، اروندکنار، طلائیه، دهلاویه، خرمشهر، فکه، چزابه و هویزه، بازدید می کنند.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری راهیان نور بسیج بافق گفت: هدف از اعزام بسیجیان به مناطق جنگی کشور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، فرهنگ سازی تفکر بسیج و بسیجی در جامعه و آشنایی نسل سوم با دفاع مقدس است.
محمود شفیعی با اشاره به بازدید ۳۲۰ نفر در تیر و مردادماه سالجاری از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور، یادآوری کرد: در تیر و مردادماه سال آتی نیز بازدید بسیجیان شهرستان از مناطق عملیاتی شمالغرب را خواهیم داشت.

۱ نظر

  1. نداي بافق می‌گه:

    با سلام و خسته نباشید به آقای شفیعی من خودم سرباز سپاه بافق بودم این کارهاشون که تبلیغ هست رو خوب انجان میدن ولی یه چند تا قول به ما سرباز ها دادن که حتی به یکی از اون ها هم عمل نکردن مثلا ۲سال به ما قول دادن که یه اردو برن اما …