پنج شنبه ۳ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹:۲۶ قبل از ظهر

تجمع جمعی از شهروندان بافقی در امامزاده عبدالله(ع) بافق

کد خبر: 2042
تعداد بازدیدکننده: 246
تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰

جمعه شب ۲۹/۱۲/۹۰ انجام شد

تجمع جمعی از شهروندان بافقی در امامزاده عبدالله (ع)بافق

پیرو سخنان حجت الاسلام سید محمد رضا رضی پس از پایان نماز جمعه  در بین نمازگزاران مبنی بر شروع تجمع در اعتراض به نحوه عملکرد مجموعه فولاد کشوردر خصوص  تغییر ناگهانی  و مشکوک مدیر عامل شرکت سنگ آهن و در راستای حمایت از سرپرست جدید این مجموعه تعدادی از مردم بافق در این تجمع شرکت کردند.

در این تجمع که  در آن برخی از روحانیون و طلاب بافق نیز حضور داشتند حجت الاسلام حمید جیحانی دلایلی برای تشکیل این تجمع بیان کرد.

جیحانی گفت:تاکنون حق مردم بافق توسط مدیران ارشد صنعت و فولاد کشور تضییع شده و همین که دکتر یاراحمدی را مجبور به استعفا کرده اند نشان از دستهای پشت پرده مافیای فولاد و مانع بودن این مدیر در رسیدن به اهدافشان دارد.

جیحانی دلایل برکناری دکتر یاراحمدی را پی گیری های وی برای خصوصی نشدن سنگ آهن،پی گیری رسمی شدن کارگران ،و پی گیری ها برای وصول طلبی که شرکت سنگ آهن از فولاد اصفهان دارد و مواردی از این قبیل دانست و اضافه کرد اینگونه رفتارها در عزل و نصب مدیران بی احترامی به کاگران و مردم بافق است.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام رضی نیز در خصوص اصل ۴۴ قانون اساسی و تفاوت خصوصی سازی با واگذاری معادن سخنانی مطرح کرد.

این جلسه با سخنان مخالفان و موافقان تغییر مدیریت شرکت سنگ آهن و بیان استدلالهایی  برای مثبت یا منفی بودن این تغییر ادامه یافت.

شایان ذکر است این تجمع با بیان اینکه  با حضور دکتر یاراحمدی جلسه ای برای تنویر افکار عمومی از دلایل استعفا و ماجرای سنگ آهن بافق در آینده ای نزدیک برگزار می شود ساعت ۲۴ به پایان رسید.

۱۲ نظر

 1. علی می‌گه:

  اتحاد ۱۲ اسفند را خراب نکنید اگر ۴۰۰۰ یا ۵۰۰۰ نفر دیگر متحد شده بودند این جوری نمی شد

 2. حسن می‌گه:

  در جلسه دیشب من بودم فقط این تجمع از طرف حزب … چیده شده بود برای حمایت از دخیل

 3. نداي بافق می‌گه:

  صباغیان کجاست باید بیاید بعنوان نماینده بافقی ها پیگیر این مشکل باشد ۲۰هزار رای حقشون رو میخوان

 4. بافقی می‌گه:

  اگر آقای صباغیان پیگیر حقوق بافق باشد وضع ما بهتر میشد.

 5. علی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  جلسه دیشب چندتا چیز خوب داشت برای اولین بار بافقیهابا نظرات مختلف و کاملا متفاوت دور هم جمع شدند و در یک آزاداندیشی به اسشتراک و حرف واحد رسیدند. از آقای دکتر یاراحمدی تشکر شد و از آقای عسکری حمایت و پشتیبانی شد. بعد هم روحانیت از خود حرکت جدی نشان داد دست آخر هم هیچ توهینی به کسی نشد و خش و خوب تموم شد.

 6. بچه محل می‌گه:

  جالبه کسانی که خودشون از عوامل آشوب های اردیبهشت بودند الان شند طرفدار آرامش و سکوت و مسالمت

 7. ناشناس می‌گه:

  بعضی هرچی می خوان بگن حداقل فقط این ها جیگر داشتند و مابافقی ها را راه انداختند وگرنه همه مون ساکت بودیم

 8. جوان بافقی می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان.این تجمع معلوم بود واسه چی تشکیل شد و به نظر بنده آقای صباغیان کار خوبی کرد که در این قضیه ورود نکردن آخه بعد میگفتن جانبداری از کاندیدای خاصی کردن.آخه این جلسه فقط وفقط واسه حمایت از آقای دخیل عباس بود نه چیز دیگه ای!!!مردم دانای بافق میدونن به کی اعتماد کنن مثل روز ۱۲ اسفند که با بیش از ۸۰درصد به برادر خستگی ناپذیر آقای صباغیان رای دادن.

 9. بی طرف می‌گه:

  اینکه روحانیت شهرستان به طورجدی دراین قضیه واردشده مبارک است امیدواریم این خیزش مقطعی وبه قول معروف در فالوده دنبال استخوان گشتن نباشد

 10. محمدعلی می‌گه:

  مردم فهیم بافق اتحادخوبی پیداکرده اند واین خودمنشاء اثربرای آینده بافق خواهد بود ولی هوشیار باشند که عده قلیلی که از فعالان سیاسی دراین شهر هستند وسعی می کنند درهرجریانی همه چیز رابه نفع خود وگروه خود مصادره کنندتلاش میکنند بالطایف الحیل این اتحاد رابه هم بزنند تا خودشان همه کاره شهرباشند والان هم کار خودشان راکرده ودرحال حمایت از حجه الاسلام دخیل عباس زارع هستند واین امر قابل توجه ایشان بایدباشد که مردم به خاطر افرادمذکور به آقای زارع رای نمی دهند.زیرا می دانند وقتی آقای زارع رای بیاورد آنوقت آقایان به طورعلنی اعلام می کنند که ما رئیس ستاد بودیم وهرچه ماخواستیم باید انجام شود همانند انتخابات ریاست جمهوری آقای احمدی نِژاد

 11. پیرمردبافقی می‌گه:

  بهتراست آقای دکتریاراحمدی دریک جلسه ای به طورشفاف علت برکناری خودرااز مدیریت عامل شرکت سنگ آهن بافق به مردم اعلام نمایند تا دستهای پشت پرده وزارت صنایع وشرکت ملی فولاد روشده وخیانتشان آشکارگردد.

 12. ناشناس می‌گه:

  ای مردم بافق این جنگ نرم است علیه سنگ آهن بافق پس هوشیار باشید تمام اتفاقات پس از دور دوم انتخابات رخ می دهد