چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶:۱۹ قبل از ظهر

چند خبرمهم از جنس قول و وعده در کنفرانس مطبوعاتی اصحاب رسانه بافق با فرماندار

کد خبر: 21171
تعداد بازدیدکننده: 206
تاریخ: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲

فرماندار بافق پس از ۵ ماه حضور در بافق دراولین کنفرانس مطبوعاتی با اصحاب رسانه به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ گفت.

پی گیری تغییر مرزهای جغرافیایی از وظایف حوزه معاونت سیاسی استانداری می باشد

مهدی خاوری در خصوص جابجایی مرزهای جفرافیایی شهرستان در نقشه های تقسیمات کشوری گفت: اختیارات تغییر مرزهای جغرافیایی از وظایف حوزه معاونت سیاسی استانداری می باشد که اگر مرزشهرستانی جابجا شده، می بایست مستندات خود را به این حوزه ارائه دهد تا مدارک بررسی شود و طی مرحله کارشناسی بعدی که درکمسیون وزارت کشور صورت می گیرد نهایتاً اگراین ادعا صحت داشته باشد در هئیت دولت مطرح و تغییرات عادلانه به تصویب می رسد.

۳۴ نقطه روستایی الحاقی به بهاباد به بافق برمی گردد
فرماندار بافق در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای ۳۴نقطه(روستاهای الحاقی به بهاباد) جهت برگشت شهرستان بافق انجام دادید، اظهار داشت:دستور صریح استاندار جهت برگشت آن مناطق به شهرستان است که پیرو همین موضوع مستندات تهیه شد تا در هئیت دولت مطرح شود و در این خصوص مجدانه پیگیر مطالبات مردم هستیم تا به نتیجه برسد.

موضوع حوزه انتخابیه هنوز در مجلس مورد بررسی قرار نگرفته است
فرماندار بافق درخصوص حوزه انتخابیه مجلس نیز بیان کرد: پیشنهاد شد که شهرستان های بافق ، بهاباد و مهریز جزو یک حوزه انتخابیه باشند که پیشنهاد منصفانه ای است و این این پیشنهاد از سوی حجت الاسلام زارع زاده نماینده مجلس در کمیسیون شوراها مطرح شده، ولی این موضوع تاکنون در صحن مجلس مورد بررسی قرار نگرفته است که در هر حال شهرستان های حوزه انتخابیه مهریز باید کمتر باشد..

بزودی با جذب نیروی جدید مشکلات بیمارستان بافق مرتفع می شود
وی در رابطه با مسائل و کمبود های بیمارستان بافق گفت: در بیمارستان ولیعصر (عج) جلسه ای صورت گرفت که رئیس بیمارستان برای رفع برخی از کمبودها و مشکلات فرصت یک ماهه ای خواست و پیرو همین موضوع نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی طی هفته آینده با وزیر بهداشت دیدار خواهد داشت که قرار است جهت جذب نیروی بیشتربرای بیمارستان بافق رایزنی کند تا بخشی از مشکلات موجودبا افزایش نیرو برطرف شود.

پلی کلینیک بافق بزودی کلنگ زنی می شود
خاوری افزود: در بخش دیگر درمان نیز احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق ازمصوبات سفرهای دور دوم هیئت دولت بود که با پیگیریهای صورت گرفته جزو بودجه سال ۹۲ سازمان تامین اجتماعی قرارداده شد و در آینده نزدیک کلنگ زنی می شود.

تا ۱۳ خرداد از اعلام اسامی نامزدی انتخابات شورای شهر معذوریم
فرماندار بافق در پاسخ به پرسشی درباره اعلام اسامی نامزدهای تایید شده شوراها شهر و روستا جهت اطلاع رسانی بیان کرد: تا روز ۱۳خرداد ماه از دادن هر گونه اطلاعات در این زمینه معذوریم.

شایان ذکر است قرار بود اصحاب رسانه بافق مانند خبرنگاران دیگر شهرهای استان یزد از طریق ویدئوکنفرانس سؤالات خود را از دشتی معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد بپرسند که به علت نقص فنی این مهم صورت نپذیرفت

۷ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  کم کم فرماندار مشخص می کند چند مرده حلاجه. انشاالله آنطوری که ما فکر میکنیم نباشد

 2. رنجبر می‌گه:

  از رسانه محلی بافق فردا که پی گیر کاستی های شهر عزیزمان است متشکرم

 3. متاسف می‌گه:

  در رابطه با پلی کلینیک بافق به اطلاع همشهریان می رسانم طی خبرهای رسیده بودجه اختصاص یافته به این پروژه به دلایل مختلف به شهرهای اردکان و میبد رسید لطفا از شما می خواهیم صحت این خبر را از مسئولین امر پیگیر شوید.

 4. محمد رضا می‌گه:

  باسلام : از فرماندار محترم به خاطر جدیت . تلاش . و راستگویی تشکر می کنم

 5. فلاح می‌گه:

  تیترهای این مطلب مرا به یاد تیترهای صورت جلسه ای انداخت که در امامزاد ه سال ۹۰ خوانده شد البته با کمی تفاوت و تشابه در محتوا

  خلاصه بنده امیدی ندارم خودمان باید بخواهیم و حرکت کنیم

 6. عصر یخبندان می‌گه:

  فکر می کنم فعلا شور ونشاطی در جامعه وجود ندارد.
  از خبرهای سایت شماهم مشخص است که چندان رمقی برایتان باقی نمانده است.
  بدا به حال انانی که می دانند و زجر می کشند.
  و خوشا به حال انانی که نمی دانند و نمی خواهند بدانند.
  به قول حافظ:
  فلک به مردم نادان دهد زمام امور
  تو اهل فضل ودانشی همین گناهت بس.

 7. محمد می‌گه:

  از فرماندار و معاونت ایشان که هردو از بسیجیان سلحشور می باشند بخاطر زحمات وپیگیریهایی که انجام داده اند و انجام خواهند داد کمال تشکر را دارم