جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴:۵۰ بعد از ظهر

در سه ماه گذشته ۱۲۵۰ درخواست مردمی‌ توسط دفتر دخیل عباس زارع زاده در تهران پیگیری شد

کد خبر: 21200
تعداد بازدیدکننده: 73
تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲

به گزارش دفتر نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، سید محمد حسینی رئیس دفتر حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده در تهران از پیگیری ۱۲۵۰ درخواست مردمی‌و نامه‌های فرمانداری‌ها و ادارات و نهادهای دولتی شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز توسط تیم اجرایی زارعزاده در تهران خبر داد.
حسینی در این خصوص افزود: نامه‌های حاوی مشکلات و درخواست‌های مردمی‌و نامه‌های فرمانداری‌ها و ادارات و نهادهای دولتی شهرستانها که به نماینده مجلس و دفاتر شهرستانها تحویل و یا به دفتر تهران ارسال می‌شود پس از بررسی به وزارت خانه مربوطه ارسال و پیگیری خواهد شد.

حسینی عنوان داشت: مردم شریف پنج شهرستان و فرمانداری‌ها و ادارات و نهادهای دولتی می‌توانند با دریافت شماره نامه ی مربوط به خود از دفتر نماینده در تهران، درخواست خود را در اداره و یا نهاد مربوطه در استان یا شهرستان پیگیری کنند.
وی تصریح کرد: مردم شریف شهرستانهای ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز برای هماهنگی کلیه امور و درخواست‌ها، نوبت دهی دیدارها و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات با سیدمحمد حسینی، مسئول دفتر تهران با شماره تلفن  ۵۶۴۶  ۸۴۶  ۰۹۱۲ تماس حاصل نمایند.

رئیس دفتر زارعزاده در تهران تاکید کرد: مردم ۵ شهرستان نشانی محل سکونت و شماره تلفن تماس خود را در نامه‌های ارسالی قید کنند.
نشانی دفتر تهران: میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، کوجه برادران شریفی
نمابر:  ۸۸۶۶۰۴۶۲ – ۰۲۱     تلفن تماس:   ۸۸۶۶۰۳۰۹ – ۰۲۱
و میدان بهارستان، مجلس شورای اسلامی، دفتر نمایندگان
تلفن: ۳۹۹۳۲۴۹۷ –  ۰۲۱   نمابر: ۳۳۱۲۵۵۷۸ –  ۰۲۱

۱ نظر

  1. رنجبر می‌گه:

    با سلام و تشکر از شما
    اگر فولاد بافق پی گیری شود مشکلات زیادی در استان یزد و بافق حل خواهد شد