پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶:۲۸ قبل از ظهر

امامزاده یا سونا؟

کد خبر: 22248
تعداد بازدیدکننده: 104
تاریخ: ۰۲ تیر ۱۳۹۲

لطفا از طریق وبسایتتان به گوش مسؤلین برسانید

در این گرمای وانفسای تیرماه در بافق اگر برای خواندن دو رکعت نماز یا زیارت به امامزاده عبدالله شهر که ملجا مردم مومن بافق هست بروید با کمال تعجب می بینید کولرها خاموش است و از گرما نمی توانید برای لحظاتی هم که شده با خدا راز و نیاز داشته باشید و بیشتر به یاد سونا می افتید تا بقعه امامزاده ای واجب التعظیم در حالی که در سالهای قبل اینگونه نبود.وقتی از چند نفری پرسیدم گفتند قرار شده کولر فقط نیم ساعت قبل و بعد از نماز روشن باشد!

براستی چرا و چه کسانی حتی این حق را از مردم بافق یا مسافرین و زائرین دیگر دریغ کرده اند؟هیات امنا امامزاده یا اداره اوقاف؟لطفا پی گیری کنید چون این امامزاده نگین دارالعباده بودن بافق است و برای این شهر زشت است که با تصمیمات نابجا اینجا هم تخریب شود مگر مردم برای پول برق یا مخارج دیگر پول در ضریح نمی اندازند؟

۱۱ نظر

 1. بافقی گریزان از بافق می‌گه:

  با سلام
  بنده اهل بافق هستم و تصمیم گرفتم از بافق به دیار دیگر بروم چون بافق علی رغم داشتن منابع غنی درامد از فقیر ترین شهر ها هم فقیر تر است-شما یک سفر به امامزاده طبس بروید متوجه حرف بنده میشوید.این یک نمونه از فقیر بودنهای شهر ماست-دوست عزیز خدا را شکر کنید که همون یک ساعت موقع نماز را روشن میکنن-از این شهر با این همه عقب ماندگی همچین کار یا تصمیمی بعید نبود-مسئولین که در زیر کولر خانه هایشان نشسته و گرما احساس نمی کنن-

 2. محمد رضا می‌گه:

  خیلی جالبه این دستور کیه بدین برایش کاریکاتور بکشند

 3. احمد می‌گه:

  امامزاده که هیئت امنا نداره لابد دستور اوقافه

 4. حامد می‌گه:

  این تنگ نظری …رو میرسونه

 5. شفاف می‌گه:

  مشکل امامزاده بافق نداشتن برزگتر است همه جا … ریس هیات امنااست ولی اینجا …

 6. بافقی می‌گه:

  واقعا باید احسنت گفت بر این مسولین شهر عزیز بافق !!!!!!!!!!!!!
  خدا رحمت کنه آیت الله میرغنی زاده

 7. مهدی می‌گه:

  خواب ندیدید!
  ما که هر وقت رفتیم امامزاده عبدالله کولرهاش روشن بود.
  هم گازی و هم آبی و حتی پنکه های خوشبو کننده هوا هم روشن بود.

 8. تفکری می‌گه:

  سلام”اقای قاسمزاده موضوع هیئت
  امنائ امامزاده به کجا رسید ؟چرا اطلاع رسانی نمیکنید؟منتظر پاسختان هستیم.

 9. محمد می‌گه:

  این دستور زیبا دراین هوای گرم .صادر کننده این دستور شایسته مقام بالاتر است.

 10. مريم می‌گه:

  یکی دیگه از مشکلات امامزاده عبدالله وجود چند خانم هست که بنام روضه خون وفالگیر همیشه در امامزاده هستند وباعث خراب شدن زندگی افراد زیادی با این فالهای خود شده اند باورکنید از متکدیان بدترندنمیدونم چرا اینهاروجمع نمیکنند

 11. رنجبر می‌گه:

  سلام
  خواهش می کنم از انتشار مسائل جزیی در این سایت خوداری کنید . این کارها فقط باعث بدنام کردن شهربافق و مردم مهربان و خونگرم آن می شود . همه جا مشکل است بازگو کردن این مسائل جزیی به حیثیت شهرمان لطمه وارد می کند.