دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳:۲۲ قبل از ظهر

تا حد توان حقی را که از شهرمان ضایع شده ، باز می گردانیم

کد خبر: 22533
تعداد بازدیدکننده: 205
تاریخ: ۰۷ تیر ۱۳۹۲

امام جمعه بافق:
تا حد توان حقی  را که از شهرمان ضایع شده ،  باز می گردانیم /از همه کسانی که  به هر صورت در این زمینه به من اظهار لطف کرده اند تشکر می کنم .
حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه این هفته بافق با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازگرداندن معدن d19به بافق گفت : عرایضی را در مورد d19 هفته پیش گفتم الان هم پشت جریان هستم.
 وی بیان داشت : یک نامه نوشتیم که انشاالله که روز یکشنبه آقای دخیل عباس نماینده محترم قول داده است که به بافق  بیاید واین نامه با امضای من و شورای شهر  و نماینده است که برای هم معاون سیاسی امنیتی وزارت کشور و هم برای آقای دکتر جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی ارسال شود
سلیمانی تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی هم در داخل و هم خارج  در جایگاه بالایی قرار گرفته است .
امام جمعه بافق خاطر نشان کرد: دو روز قبل هم همه نقشه هایی  را که در این زمینه موجود بود و من برخی از آنها را برای بار اول می دیدم همه آنها مستند و عکس گرفته شد که انشاالله پیگیری شود که به حول و قوه الهی بتوانیم حقی که ضایع شده به شهر و دیارمان تا آنجایی که توان داریم برگردانیم .
سلیمانی بیان داشت : البته این کار  با همکاری نماینده مجلس و شورای اسلامی شهر که جایگاه خوبی دارند و نماینده مردم هستند باید انجام شود.
وی تصریح کرد: سعی می کنم به حول قوه الهی حق شهرمان تضییع نشود.
امام جمعه بافق همچنین گفت : از همه کسانی که درسایت ها و نشریات یا به صورت پیامک و تلفنی از من در زمینه پیگیری d19 تشکر کرده اند  تقدیر می کنم  وهمه شما عزیز و نور چشم ماهستید .
عبداللهی
 

۶ نظر

 1. شمع بي زبان می‌گه:

  سلام خدمت تمام عزیزان
  با شناختی که ما از امام جمعه عزیز شهرمان داریم همیشه منشاء خیر وخدمات بوده وهستند
  با وحدت و هم دلی به حق خود می رسیم و شکی نیست

 2. دلسوز می‌گه:

  باسلام نماینده محترم مجلس وشورای اسلامی شهر سخنان اقاراپیگیری کنید

 3. محمد رضا می‌گه:

  با سلام :

  ما مردم ولایت مدار گوش به فرمان امام جمعه عزیز هستیم و از شورای شهر که همه جوان دلسوز و کار آمد هستندمی خواهیم از یک وجب خاک شهرمان کوتاه نیایید ما از جنس عبدلرضا خان بافقی هستیم ؟؟؟؟؟؟؟

 4. حسین می‌گه:

  باسلام نماینده محترم مجلس وشورای اسلامی شهر سخنان اقاراپیگیری کنید

 5. بافقی می‌گه:

  باسلام .ای کاش آقای دخیل عباس که نماینده شهرستان درمجلس میباشند حرفی ازمعدن d19می زدند تامردم بافق شاهدباشندکه نمایندشون پیگیری حق اونااست امادریغ ازاینکه اون هم همراه اونااست …

 6. همشهری می‌گه:

  حیف ای کاش این مسائل درزمان معدن چادرملو نیز بیان می شد