سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷:۴۲ قبل از ظهر

نرخ انواع خودروها در بازار امروز/پراید ۱۳۱ فول ۱۶ میلیون تومان

کد خبر: 22638
تعداد بازدیدکننده: 163
تاریخ: ۰۹ تیر ۱۳۹۲

 

خبرگزاری پانا: قیمت انواع خودرو در بازار امروز با اندکی افزایش رو به رو شد که در این بین پراید LE برابر با ۱۶ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی پانا ، قیمت سمند ال ایکس دوگانه سوز در بازار امروز ۲۹ میلیون تومان قیمت گذاری شد درحالی که قیمت کارخانه آن ۲۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده بود و نرخ سمند ال ایکس نیز ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده درحالی که ۲۳ میلیون تومان تعیین شده بود .

براساس این گزارش قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس در بازار ۲۷ میلیون تومان رسید که قیمت کارخانه آن ۲۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تعیین شده است و پژو پارس معمولی دو گانه سوز نیز در بازار ۳۶ میلیون تومان قیمت گذاری شده و نرخ کارخانه آن ۳۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است .

براساس این گزارش نرخ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار امروز ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ،پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ، ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ،پژو ۲۰۶ تیپ ۶ نیز ۵۲ میلیون تومان قیمت گذاری شده است .

پراید ۱۳۲ ای ایکس در بازار امروز ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ،پراید ۱۳۲ اس ایکس ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار و ۱۵ میلیون و ۸۲ هزارتومان در کارخانه نرخ گذاری شده است .

پراید ۱۴۱ ای ایکس نیز در بازار امروز ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شده است و پراید ۱۱۱ اس ایکس نیز در بازار امروز ۱۷ میلیون و در کارخانه ۱۵ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

پراید ۱۳۱ از ۱۵ میلیون تومان ۱۷٫۱ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.  منتشر شده

کدخبر:۱۰۰۷۶۰منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۲ نهم تیر