سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵:۵۶ قبل از ظهر

تشکر امام جمعه ابرکوه از مسئولان صدا و سیمای مرکز فارس

کد خبر: 22654
تعداد بازدیدکننده: 123
تاریخ: ۱۰ تیر ۱۳۹۲

امام جمعه ابرکوه از مسئولان صدا و سیمای مرکز فارس به خاطر فراهم کردن امکان دسترسی مردم ابرکوه به شبکه دیجیتال قدردانی کرد.

شبکه دیجیتال ابرکوه راه‌اندازی شد

ظرف چند روز گذشته مردم ابرکوه متوجه شدند که ابرکوه زیر پوشش شبکه دیجیتال قرار گرفته است و این در حالی است که از طریق هیچ مسئول و رسانه این شهرستان و استان اطلاع رسانی در این زمینه صورت نگرفته است.

در حال حاضر فروشندگان لوازم صوتی و تصویری ابرکوه در حال فروش گیرنده‌های دیجیتال هستند و مردم نیز برای خرید این تجهیزات برای استفاده از شبکه‌های دیجیتال صدا و سیما دست به کار شده‌اند.

راه‌اندازی شبکه دیجیتال در حالی صورت می‌گیرد که این مسئله یکی از خواسته‌های اصلی مردم از مسئولان صدا و سیمای یزد بوده است و با وجود انعکاس چندباره این خواسته از طرف مسئولان و رسانه‌ها، تاکنون قول مساعدی از جانب مسئولان صدا و سیمای یزد برای تحقق این خواسته داده نشده بود.

اما امام جمعه ابرکوه به این سئوال مردم که چه کسی باعث راه‌اندازی شبکه دیجیتال ابرکوه شده است، پاسخ داد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی اظهار داشت: از مدیرکل صدا و سیمای فارس به خاطر پوشش شبکه دیجیتالی کانال‌های مختلف سیما که کل شهرستان ابرکوه را در حاشیه شهرستان‌های شمالی استان فارس زیر پوشش قرار داده است، تشکر می‌کنم.

این اقدام صدا و سیمای مرکز فارس در حالی صورت گرفته است که مسئولان صدا و سیمای یزد، مدت‌هاست از انجام وظایف خود در این زمینه سر باز می‌زنند.

۱ نظر

  1. ايساتيس می‌گه:

    بانام خدا
    کارنشد نداره حتی ازهمسایه کمک مگیرند