پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳:۲۶ بعد از ظهر

تربتی به عنوان معاون مالی بازرگانی شرکت سنگ آهن مرکزی، جایگزین ابوطالبی شد

کد خبر: 22802
تعداد بازدیدکننده: 348
تاریخ: ۱۲ تیر ۱۳۹۲

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، امروز صبح چهارشنبه دواردهم تیرماه، در جلسه ای با حضور برخی از معاونین و مشاوران شرکت سنگ آهن، تربتی به عنوان معاون جدید مالی و بازرگانی شرکت، معرفی و از زحمات ارزنده محمد علی ابوطالبی طی چند سال گذشته در این معاونت، تقدیر و تشکر شد.

در این جلسه مدیر عامل شرکت سنگ آهن  طی سخنانی ابراز داشت:اول از همه باید از زحمات بی شائبه آقای ابوطالبی در این ۱۶ سال گذشته که بعنوان معاون مالی و بازرگانی شرکت خدمت کردند تقدیر و تشکر نمود و لازم به ذکر است که ایشان از این پس بعنوان مشاور مالی انجام وظیفه خواهند کرد. همچنین ورود آقای تربتی، معاون سازمان بازرسی کل استان که سالهاست از دوستان قدیم ما هستند و بعنوان سربازرس در این حوزه فعالیت می کردند و آشنایی کامل با حوزه بازرگانی ما دارند را به جمع مدیران شرکت خیر مقدم گفته و به فال نیک می گیریم. امیدواریم هم آقای ابوطالبی و هم آقای تربتی درکارهایشان موفق باشند و در مسیر اهداف سیاست های ۵ ساله ای که داریم گام برداشته تا انشاا… این شهر را به قطب صنعتی تبدیل کنیم. امیدواریم که با همکاری خوب و مؤثر بین آقای تربتی وآقای ابوطالبی و تیم ایشان در حوزه های مختلف بتوانند شرایط مالی بازرگانی، نقدینگی و مطالبات شرکت  را بخوبی مدیریت کنند تا در اجرای طرحهای پیش رو دچار کمبود نقدینگی نشویم.

محمد جواد عسکری اظهار امیدواری کرد : باید وضعیت به گونه ای رقم بخورد تا چنانچه در آینده این منطقه به یک قطب صنعتی ـ معدنی تبدیل شد، در صورت نیاز ، خوراک از اطراف برایش تامین شود، حتی از خارج از کشور. مانند ذوب آهن اصفهان که در هر صورت و از هر کجا که باشد خوراک آن تامین می شود.

در ادامه جلسه محمد علی ابوطالبی اظهار داشت:ضمن تشکر از آقای عسکری که بار مسئولیت مرا کمتر کردند ، خیرمقدم عرض میکنم به آقای تربتی و امیدوارم در کارها و وظایف محول شده موفق باشند. وضعیت مالی شرکت در این چند سال اخیر خوب بوده، در سال ۹۱ هم سود خالص شرکت  نسبت به سال قبل ۳۸ درصد افزایش داشته، هزینه ها هم افزایشی منطقی داشته است. همچنین  نسبت به رشد تورم و گرانی هایی که وجود داشته، در بحث نقدینگی وضعیت خوبی داشتیم .

معاون سابق مالی و بازرگانی شرکت ادامه داد: تنها مسئله مورد نیاز اهمیت دادن و جذب نیروهای با سابقه و توانا و توجه به ایشان به ویژه در زمینه مالی است.

ابوطالبی در پایان سخنان خود از تمام قسمتهایی که با وی همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری نمود که این همکاری را با معاون جدید نیز داشته باشند.

در ادامه جلسه تربتی معاون جدید مالی بازرگانی شرکت ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیر عامل ، اظهار داشت:خوشحالم که پس از ۱۶ سال کار بازرسی و نظارتی ، خود را در کار اجرایی نیز محکی بزنم و این فرصت به صلاحدید آقای عسکری به بنده واگذار شده و از اعتماد ایشان سپاسگزارم.

وی ادامه داد: حضور اینجانب بهیچ وجه نافی کفایت و شایستگی و تخصص  آقای ابوطالبی نبوده و شهادت میدهم در پاکی و سلامت ایشان که این عموما در مورد دیگر مدیران این شرکت نیز صادق میباشد.

تربتی در ادامه سخنانش، اولویت کار  را در بروز رسانی فعالیت شرکت خصوصا در حوزه مالی و شفاف سازی و اطلاع رسانی  فعالیت این قسمت و  پیگیری دریافت مطالبات از ذوب آهن اصفهان برشمرد و گفت: از تمام دوستان درخواست میکنم این دست دوستی مرا بفشارند که برای رسیدن به بافقی صنعتی، در افق اهداف پنجساله برنامه ریزی شده، گام های استوارتری برداریم.

 

 

۹ نظر

 1. محد رضا می‌گه:

  آقای تربتی معاونت محترم مالی بازرگانی شرکت سنگ اهن مرکزی جنابعالی اگر بتوانید طلب ذوب اهن اصفهان را وصول کند و دیگر سنگ مجانی به این واحد فولادی … ندهی برای تمام دوان و سابقه بازرسی کافی است و این را بدان مردم همواره همه چیز را می دانند و می فهمند.

 2. علي فتوحي می‌گه:

  ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی
  به استحضار میرساند در تاریخ ۹۲/۴/۱۰ جلسه معرفی آقای مهندس انوری بعنوان مدیر کارخانجات بود ولی در پایگاه خبری شماعنوان نشده است
  اینجانب از طرف پرسنل کارخانجات از زحمات مهندس شهبازی تقدیر و تشکرمی نمایم و نوید مسرت بخش انتصاب شایسته مهندس انوری را به عنوان سرپرست کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 3. بافقی می‌گه:

  آیا آنومالیهای دیگری هم هست که بردند و ما خبر نداریم شاید بافق هم سندش بنام جایی زدند و ما خبر نداریم آقای تشکری و اعضای شورای شهر به مردم اطلاع رسانی کنید جوریکه یک دفعه داغ نشوند و دوباره سرد شوند ادامه پیدا کنه تا نتیجه بده چون من میدونم که افراد جدید شورا میتونند افراد نترسی هستند مثل …. خاموش نشید

 4. رضايي می‌گه:

  تو خود حدیث مفصل بخوان از این استانداری

 5. تفکری می‌گه:

  سلام انتصاب شایسته استاد عزیزو گرانقدر مان اقای مهندس انوری را به عنوان سرپرست کارخانجات تبریک می گویم.

 6. علی می‌گه:

  شرمنده فضولیه مگه میشه شرکت خصوصی باشه و یه نفر دولتی بیاد توی اون شرکت خصوصی پست بگیره

 7. كارگر می‌گه:

  سلام چند روز پیش یه برنامه ای از سیما به اسم پایش پخش شد ودر آن بابت نیروهای شرکتی که باید قرارداد معین میشدند گفت وپس از پیگیریهایی که اینجانب کردم گفتند به استانداری زنگ بزنم وپس از چندین بار زنگ به استانداری جواب من را اینگونه دادند شرکت سنگ آهن خصوصی شده وشامل سنگ اهن نمیشه حالا که معاون مالی به نفع استانداری شده شرکت خصوصی نیست ولی اگر به ضرر باشد شرکت خصوصی است .انشاالله خداوند جوابشان را میدهد

 8. نقی می‌گه:

  آقایی پیش از انتخابات یکی از اهدافش را چنین بیان کرده بود که اگر به شورا برود پست بالاتری در استانداری می گیرد ما توقع داریم کمتر ازمعاونت استانداری نگیرد

 9. دانشجوی استادابوطالبی می‌گه:

  باتقدیروتشکراززحمات اقای ابوطالبی .دیگرفردی همانندایشان درسنگ آهن وجودنداشته و نداردونخواهدآمد.