یکشنبه ۶ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹:۳۱ بعد از ظهر

دیدن کلاه پهلوی برای افراد زیر ۱۴ سال ممنوع شد

کد خبر: 22848
تعداد بازدیدکننده: 80
تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 

خبرگزاری پانا: قسمت سی‌ و هفتم از سریال «کلاه پهلوی» حاوی صحنه هایی است که تماشای آن ممکن است برای مخاطبان نوجوان مناسب نباشد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا، در این قسمت دست‌اندرکاران سریال از والدین تقاضا می‌کنند تا در صورت امکان مانع از تماشای این قسمت توسط نوجوانان خود شوند.
قسمت سی و هفتم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» به اتفاق‌ها و رویدادهای مختلفی می‌پردازد. در این قسمت مخاطبان شاهد طرح پیشنهاد ازدواج از سوی کریم (امین حیایی) به بلانش (نگین محسنی)خواهند بود.

قسمت ۳۷ «کلاه پهلوی» روز جمعه ۱۴ تیر ماه پخش می شود. در این قسمت کریم در یکی از سفرهایش به تهران به مزون بلانش می رود و در ملاقاتی با او، از علاقه اش نسبت به وی سخن گفته و در نهایت به او پیشنهاد ازدواج می دهد.

از طرفی در شهر سامان نیز رویدادهای مختلفی رخ می‌دهد و با وقوع سیل در شهر، چند نفری کشته می‌شوند که این مساله واکنش‌های فراوانی را به دنبال می آورد.

در پایان قسمت سی و هفتم نیز مه لقا با مراجعه به جوانشیر (داریوش کاردان) تلاش می کند تا مشکل همسرش صمصام را حل کند.

این سریال در ۵۴ قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و ۱۱ ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

۲ نظر

  1. بیکار می‌گه:

    بابابلام کن

  2. یاسر می‌گه:

    سلام یادم رفت بپرسم حریم سلطان تا چند سال نباید ببینند