یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷:۵۱ قبل از ظهر

کمبود اعتبار و عدم همکاری مناسب پزشکان با موسسه نیلوفر بزرگترین مشکل این نهاد خیریه

کد خبر: 22857
تعداد بازدیدکننده: 96
تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۲

مدیر عامل موسسه خیریه نیلوفر بافق در گفت وگوبا خبرنگار « بافق فردا» گفت:به مناسبت ایام شعبان در موسسه خیریه نیلوفر مراسم جشنی برگزار شد ،مدعوین این جشن تمام اقشار شهرستان بودند و این مراسم که با خواندن دعای کمیل و مولودی همراه بود در پایان با صرف پذیرایی و شام به اتمام رسید و هزینه این جشن را تعدادی از کارکنان و خیرین پرداخت نموده اند.
سمتی، با بیان اینکه در این موسسه بیش از ۵۰معلول ذهنی بالای ۱۵ سال دختر وجود دارد گفت:در رابطه با بودجه قرارداد سازمان بهزیستی نسبت به هر معلول ماهیانه مبلغ اندکی میباشد و معمولا با کسری بودجه مواجه هستیم و از مردم متدین شهرستان خواست تا ما را در این امر خیر بیشتر از پیش یار ی برسانند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه پس از مساله مادی مشکل اصلی شما چیست. عنوان کرد:کمبود پزشک و عدم همکاری انان با این موسسه را بیان کرد وگفت: به طور مستمرروزانه پزشک عمومی باید معلولین را مورد معاینه قرار دهد که هنوز این امر تحقق نیافته است و از مسئولین مربوط خواست تا نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

محمد علی صادقی شادکام

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    قدر مصیبت آنکسی داند که به مصیبتی گرفتار آید قدر سلامتی خودمان را نمیدانیم حداقل کاری برای آنها بکنیم آقای ریئس بیمارستان .