چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳:۳۲ قبل از ظهر

بافقی ها همیشه پیشتاز بوده اند

کد خبر: 22875
تعداد بازدیدکننده: 675
تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۲

بافقی ها، همیشه از سالهای دور تا کنون تقریبا در تمام عرصه های انقلاب اسلامی  پیشتاز بوده اند و حضور آنها در دفاع مقدس و تعداد شهدا، آزادگان و ایثارگران و همچنین حضورشان درکنار شخصیت های بزرگ نشانی از این واقعیت است لیکن بدلایل زیادی این مسایل کمتر در قالب رسانه ها انتشار یافته است «بافق فردا» و بوِیژه نمایشگاه عکس این سایت سعی دارد در مناسبت های مختلف گوشه های از این حضور و همراهی را به تصویر بکشد.

نخستین تصویر؛ را به مناسبت ۱۱ تیرماه سالروز شهادت آیت الله محمدصدوقی شهیدمحراب که از سوی  محمدمیربافقی همراهی می شود برگزیدیم.

10004

دومین و سومین تصویر؛ حضورآیت الله سیدمحمدمیرغنی زاده بافقی در کنارتنی چند از جوانان شجاع و دلسوزآنروزهای بافق را در جبهه های دفاع مقدس را نشان می دهد.

100011

100033

علاقه مندان برای مشاهد تصاویر بیشتر میتوانند از «نمایشگاه عکس بافق فردا» دیدن کنند و همچنین تصاویر جذاب و دیدنی قدیمی با قابلیت نمایش عمومی را با نام خودشان در این نمایشگاه قرار دهند.

ارسال عکس: جوادمیربافقی

۲ نظر

  1. عاشق می‌گه:

    یاد شهیدان عزیز گرامی باد یاد اون رفیقایی که تو کوچه باهاشون بازی می کردیم توکلاس درس باهاشون بحث میکردیم شهید ابویی. طالعی.قاسم پور.زعیمیان.برزگری.رحیمی وسایر شهیدان

  2. بافقی. می‌گه:

    تشکر از عزیزانی که واقعا در جبهه های جنگ نقش آفرینی کردند والان دستشان از دنیا کوتاه هست وکسانی که درحال حاضر برای ترویج جبهه وجنگ زحمت میکشند اگر امکان دارد از همرزم های شهیدآن سردار بافقی اکبریان، شاهپورزاده، تفکری ودیگر عزیزان خاطره ای برای این شهیدان آماده شود وبه اطلاع جوانان این مرز و بوم گذارید. با تشکر