چهارشنبه ۹ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸:۱۳ بعد از ظهر

عجیب‌ترین شیوه ترک سیگار + عکس

کد خبر: 23130
تعداد بازدیدکننده: 113
تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۲

عجیب‌ترین شیوه ترک سیگار در کشور ترکیه ابداع شد.

به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو»، یک مرد ترکیه‌ای به نام «ابراهیم یوسیل»، با قرار دادن سر خود درون یک قفس، شیوه‌ای جدید برای ترک کردن سیگار ابتکار کرد.

در همین راستا روزنامه «حریت» چاپ ترکیه ضمن اعلام این خبر و انتشار این تصویر، نوشت: «ابراهیم یوسیل» ۴۲ ساله، با ساختن قفسی به شکل کلاه خود، تلاش کرده روش جدید و جالبی برای ترک سیگار ایجاد کند.

 


به نوشته این روزنامه، «ابراهیم یوسیل» در مدت زمان کوتاهی موفق شده سیگار را ترک کند اما برای اینکه یک بار دیگر به آن باز نگردد، تصمیم دارد مدت زمان بیشتری سر خود را در قفس حبس کند تا به طور کامل هوس سیگار کشیدن از سرش بیفتد.

گفته می‌شود این مرد ترکیه‌ای، ‌ یکی از کلیدهای قفل این قفس را نزد همسر و دیگری را نزد دخترش گذاشته تا نتواند حتی به صورت پنهانی سرش را از داخل قفس خارج کند.

 

به نوشته روزنامه «حریت»، بیش از ۲۶ سال است که «ابراهیم یوسیل» هر روز دو پاکت سیگار می‌کشیده اما اکنون دو روز است که موفق شده حتی یک نخ سیگار هم نکشد.

 

۱ نظر

  1. سید می‌گه:

    باسلام
    اگر کسی تکلیف خود را با سیگار (نیکوتین)مشخص کرده باشد نیازی به این چیزها ندارد،یک ذره صداقت به انسان کمک میکند تا به این فهم برسد که ضرر سیگار کشیدن بیشتر از منفعت آن است.
    قابل توجه افرادی که از مصرف انواع نیکوتین خسته شده اند و بدنبال راهی برای قطع مصرف سیگار هستند انجمن نیکوتینیهای گمنام که اعضای آن تجربه قطع مصرف را دارند میتواند به آنها کمک کند.
    این انجمن دو روز در هفته (دوشنبه و پنج شنبه هر هفته) ساعت ۶عصر در مسجد صاحب الزمان ابتدای خ مسجد جامع برگزار میگردد.