سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶:۵۸ قبل از ظهر

نمایشگاه ” سیمای حجاب در آئینه عفاف”

کد خبر: 2335
تعداد بازدیدکننده: 216
تاریخ: ۰۷ فروردین ۱۳۹۱

نمایشگاه ” سیمای حجاب در آئینه عفاف” در آستان امام زاده عبدالله بافق گشایش یافت .
همزمان با ایام نوروز نمایشگاه عکس و پوستر با عناوین جذاب و مفاهیم حجاب در صحن مطهر آستان مقدس امام زاده عبدالله بافق گشایش یافت .
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق امروز در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ما با تبریک عیدنوروز و تشریح اهداف این نمایشگاه گفت: نمایشگاه سیمای حجاب در آئینه عفاف از طرف مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده عبدالله بافق به منظور پاسخگویی به شبهات و بررسی نقش حجاب در جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب دایر شده است .
حجت الاسلام محمد علی فلاح با تاکید بر ضرورت نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه افزود:این نمایشگاه با ارائه پوسترهایی با تیترهای بسیار جذاب و خاص در مورد حجاب نقش بسیار مهمی در شفاف سازی این مساله در بین جوانان مخصوصا بانوان ایرانی دارد.
وی تصریح کرد: مفاهیم حجاب در این نمایشگاه به خوبی و با مطالب بسیار ارزنده ای تفسیر شده است که از عموم مردم دعوت به بازدید از این نمایشگاه می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق بیان داشت : نمایشگاه سیمای حجاب در آئینه عفاف به طور دو دوره ای در زمانهایی که جمعیت بیشتری در این مکان حضور دارند اجرا می شود.
این نمایشگاه تا پایان تعطیلات نوروزی برای بازدید عموم دایر است .عبداللهی

۱ نظر

  1. خازن می‌گه:

    سلام من پوسترهای سیمای حجاب در ایینه ی عفاف را در یکی از مساجد بین راه مشهد مشاهده کردم. خیلی دوست داشتم مطالبش را یادداشت کنم ولی فرصت نداشتم. اگر ممکن است ادرسی که مطالب پوسترها را داشته باشد برایم ارسال کنید تا استفاده کنم.باتشکر فراوان.