جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶:۵۳ بعد از ظهر

دوره تخصصی هتلداری و گردشگری برای اولین باردر بافق

کد خبر: 23892
تعداد بازدیدکننده: 92
تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۲

IMG_7379

شهرستان بافق به لحاظ  ظرفیت های گردشگری  و توریستی می تواند  سهم بسزایی  را در این امر داشته یاشد وجود شن های روان  صادق آباد ، تلفیق کویر و کوهستان ، کویر دره انجیر ،  آثار باستانی وبسیار از جاذبه های که شاید به چشم ما نیاید و حتی نباشد و با خلاقیت و استفاده از ظرفیت های موجود  می توان ایجاد کرد تا بسیاری از گردشگران را به شهرمان هدایت کندو نوید بخش توسعه اقتصادی و ساختاری برای شهرمان باشد.
اگر دقت کنیم یکی از موضوعاتی که باعث پیشرفت یک شهر می شود ورود یکسری  امکانات جدید و تحول در ساختار و ظرفیت های شهری است که افراد را بسمت آن دیار می کشاند. ما بایدبه گونه ای شهرمان را بسازیم که در استان و حتی کشور تک باشد تا مردم با دید دیگر به شهر ما نگاه کنند که این خواسته و تحول را  با آوردن فکر و نگاه باز، می توان به ارمغان آورد  چرا که شهر تفریحی و گردشگری می تواند در کنار شهر صنعتی نوید بخش توسعه باشد چرا که مردم برای کار به شهرستان ما سفر می کنند اما  مسلما شهر آباد و شاداب را برای زندگی انتخاب خواهند نمود.
IMG_7566
یکی از لازمه های این امر وجود سفره خانه ها و هتل  ها و ارائه خدمات گردشگری می باشد در این راستا شرکت پرشین  مهر بافق  دوره های تخصصی هتلداری و گردشگری را برگزار نموده است.این دوره ها که با همکاری موسسه جهانگردی رشد تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار گردیده سه دوره آن به پایان رسیده است .که حدود ۵۰ نفر در این کلاس ها شرکت نموده ا ند و مدرک معتبر از سازمان میراث فرهنگی  دریافت نموده اند.تا این  حرکت قدمی  در راستای توسعه شهر و دیارمان بافق باشد . انشاءالله.
محمد رنجبر