جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹:۱۴ قبل از ظهر

رستوران سنتی وحشی بافقی

کد خبر: 24835
تعداد بازدیدکننده: 1016
تاریخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

 

c002 c003 c004 c005 c007 c009 c010 c011 c012 c013 c014 c015 c016 IMG_5880 IMG_5881عکس: محمدحسین قلی زادهIMG_100000000003982

۹ نظر

 1. محمد می‌گه:

  حیف که غذاهاش خیلی گرونه ؟

 2. سارا می‌گه:

  واقعااین رستوران غذاهای خوشمزه ای داره و در ضمن هرکی میگه گرونه بدون شک تا حالا تو هیچ رستورانی غذا نخورده وقیمت ها دستش نمی باشه….واقعا از مدیریت رستوران تشکر می کنم …..

 3. سلام به دوستان….من تودل کویر یه رستوران به این زیبایی دیدم که حیرت زده شدم واقعا غذاهای خوشمزه ای داشت من یه بار به یزد سفرکردم و خاطره ای شیرین از این رستوران درذهنم به جامانده….ازمسولین یزد می خوام به این رستوران بها بدهند.

 4. رضا از یزد می‌گه:

  رستوران سنتی وحشی بافقی پیتزاهای خیلی خوشمزه ای داره.
  آرزو می کنم یه بار دیگه بیام بافق تا دوباره به این رستوران بیام از برخورد پرسنل این رستوران کمال تشکر دارم.

 5. عسل می‌گه:

  من با این که بافقی هستم اما تا حالا پیش نیومده که به این رستوران بیام .اماااااااا عکساش که خیلی خوشمزه استه… حتما غذا هاشم خوشمزه است .خدا رو شکر که حداقل یکی پیدا شد تو این مملکت که به فکر وحشی بافقی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. زهرا می‌گه:

  من زیاد بهاینجا رفتم ولی معلومه میخوان خیلی پولدار بشن اوایل سالاد رایگان میدادن همراه پیتزا که دیگه نمیدن …یادمه جعبه دستمال کاغذی ترمه داشتن ولی اخرین بارکه رفتم دوتا برگ دستمال کاغذیگذاشته بودن تو پلاستیک !!!دیگه تو دستمال کاغذی هم صرفه جویی!!!

  اگه میخوان بیشتر مشتری داشته باشن یه کم دستو دلباز تر عمل کنن…من که مشتریشونم از این حرکتشون اصلا خوشم نیومد

 7. احسان می‌گه:

  از خانمی که انتقاد دارند می خوام سوال کنم ببینید اصلا می دونید مدیریت رستوران با هزینه های خودش این خانه قدیمی رو به این سبک زیبا دراورده در حالی که بایستی میراث فرهنگی وام به ایشان می دادند در حالی که هیچ وامی دریافت نکردند…در ضمن ببینید دستمال کاغذی هاچه بلایی سرشون می اومد اخه برخی دوستان فکر نمی کنم دیگه جادستمال کاغذی جا گذاشته باشند ….در ضمن من از مشتریان همیشگی این رستوران هستم و غذاهای این رستوران در کل استان تک است

 8. فاطمه می‌گه:

  واقعا غذاهاتون عالی………دوست دارم بیام رستوران زیباتون…………

 9. علی می‌گه:

  خدا قوت انشا. مردم بافق قدرشو بدونند ماهم از فزاش هم از غذاش لذت بردیم