چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶:۰۶ قبل از ظهر

۱۲فروردین روز تجلی غیرت ایرانی

کد خبر: 2490
تعداد بازدیدکننده: 226
تاریخ: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

یوم الله  ۱۲ فروردین سال  ۱۳۵۸، روز تجلی اراده امت قهرمان اسلامی ایران و تبلور شخصیت واقعى غیور مردمان ایران اسلامی و روز فرجام شیرین مبارزات بی امان بر علیه طاغوت زمان و تثبیت انقلاب اسلامى است . در این روز با برکت ، شالوده و ساختار جدید سیاسى – اجتماعى ایران برمبناى اراده امت و مردم سالاری دینی و نیز آراى اکثریت قریب به اتفاق مردم فهیم و غیرتمند ایران ، حاکمیت اسلام عزیز با  ۲/۹۸ درصد آراء قاطع برقرار گردید و بدینسان نظام مقدس جمهورى اسلامى با اراده الهى و خواست مردم تثبیت گردید .

امام عظیم الشأن امت (ره) در بیانی از بیانات گهربار خود فرمودند : صبحگاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگترین اعیاد مذهبى و ملى ماست و  ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند. روزى که کنگره هاى قصر ۲۵۰۰ ساله حکومت طاغوتى فرو ریخت . (صحیفه نور جلد ۵،ص ۲۳۴)

و اینچنین خداى تبارک و تعالی بر ما و امت اسلامی منت نهاد و رژیم استکبار را با دست تواناى خود که قدرت مستضعفین است در هم پیچید و ملت عظیم  ما را الگو و پیشواى ملت هاى مستضعف نمود تا در دهه چهارم پیروزی این انقلاب شکوهمند شاهد به بار نشستن درخت تناور مجاهدت این امت و تحقق وعده الهی صدور انقلاب اسلامی توسط وجود مبارک حضرت امام (ره) به سائر بلاد اسلامی و بیداری عظیم امت اسلامی و در نتیجه سقوط حاکمان جور و ستم و طواغیت زمان خود باشیم که این خود شکرانه ای دارد و آن اینست که در مسیر تحقق نیات خیر خواهانه رهبر کبیر انقلاب (ره) مردم عزیز ما بیش از پیش قدر این انقلاب را بدانند و هشدارند که اگر لحظه ای تردید و دمی از مکر منافقان داخل و خارج غافل شوند ، این انقلاب خدای نا خواسته به دست نا اهلان و نا محرمان خواهد افتاد و آنگاه ما از چشم عنایت حضرت صاحب الامر (عج) و شهداء عزیز و والامقام خواهیم افتاد که این مصداق خسر الدنیا و الآخره خواهد بود و بس .

و ختام کلام ما نیز بمصداق ” و ختامه مسک ” ، شیرین سخن آن پیر فرزانه (ره) است که فرمود : مبارک باد بر شما روزى که پس از شهادت جوانان برومند و داغ دل مادران و پدران و رنج هاى طاقت فرسا ، دشمن غول صفت و فرعون زمان را از پاى درآوردید و با راءى قاطع به جمهورى اسلامى ، حکومت عدل الهى را اعلام نمودید. صحیفه نور جلد ۵، ص ۲۳۳ .

ما بعنوان سربازان ولایت و در آغاز سالی عزیز که به نام سال “تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی” نامگذاری شده است در ترکیبی تعهد مدار و در وسط میدان ، جهادگونه تلاش خواهیم نمود تا با افزایش تولید ، کارآفرینی بیشتر و صیانت از سرمایه ایرانی در این بزرگترین قطب معدنی ایران اسلامی به عهد دیرین خود با خمینی کبیر در ۱۲ فروردین ۵۸ عمل کنیم و توطئه خائنان و کوته فکران و آنانی که با اساس وحدت در ستیزند را خنثی نماییم ، ان شاء الله .

                                                                                               حبیب حسن زاده بافقی