جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰:۴۳ قبل از ظهر

فاینانس هفت طرح فولاد استانی قطعی شد

کد خبر: 25135
تعداد بازدیدکننده: 72
تاریخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: با قطعی شدن فاینانس اجرای هفت طرح فولاد استانی اجرای این طرح ها تسریع می شود.

80738609-730d-4799-9f9d-49be78f3d5fb

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، امیر امینی گفت: با اجرای هفت طرح فولاد استانی هفت میلیون تن به ظرفیت تولید فولاد کشور افزوده می شود .
وی خاطرنشان کرد: شورای عالی امنیت ملی ، طرح های فولاد استانی را به عنوان طرح های توجیه پذیر وی‍ژه اقتصادی معرفی کرده که به این ترتیب شاهد تسریع در اجرای طرح های مذکور خواهیم بود.
امینی که در نشستی با خبرنگاران سخن می گفت، با اشاره به نقش مهم رسانه ها در روشن شدن افکار عمومی ادامه داد: معدن یک حوزه بکر برای سرمایه گذاری است که می تواند بهترین جایگزین برای نفت و حتی بهتر از آن باشد.
رییس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به طرح های در دست اجرای ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی بر لزوم شفاف سازی فعالیت های معدنی تاکید کرد و گفت: بومی سازی ، افزایش بهره وری ، سرمایه گذاری در مناطق محروم و همچنین فرآوری مواد معدنی از مهمترین برنامه های این سازمان است.
وی همچنین به مناسبت روز خبرنگار(۱۷ مرداد) این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفت و بر تعامل بیشتر سازمان توسعه و رسانه ها برای تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی دقیق و صحیح تاکید کرد.

۱ نظر

  1. منتقد می‌گه:

    با سلام
    طرح فولاد بافق نباشه به همه فاینانس می دهند