سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴:۰۳ قبل از ظهر

جذب دانشجو بدون کنکور در علمی کاربردی بافق/آمادگی تامین رشته برای تخصص های مورد نیاز صنایع ومعادن شهرستان

کد خبر: 25425
تعداد بازدیدکننده: 257
تاریخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

رئیس دانشگاه علمی کاربردی بافق، از افزوده شدن کارشناسی حقوق؛ گرایش دستیاری قضایی در این مرکز خبرداد.

1000004155

حمیدرضاقنبری زاده، در گفتگو با «بافق فردا» عنوان داشت: با عنایت به درخواست های مکرر دانشجویان و با پیگیریهای انجام شده مقطع کارشناسی حقوق گرایش  دستیارقضایی در امورمدنی به رشته های این مرکز افزوده شد.

رئیس علمی کاربردی بافق با بیان این مطلب که جذب در این رشته بدون کنکور انجام می گردد و تا کنون استقبال خوبی را شاهد هستیم، ادامه داد: دانشجویان علاقه مند با هر مدرک کاردانی برای ثبت نام این رشته تا ۲۸ مرداد ۹۲ فرصت دارند.

وی با اشاره به ۱۵ رشته و گرایش کارشناسی و برخی رشته های کاردانی این مرکز ، یادآورشد: از ترم آینده ثبت نام دانشجویان در کلیه رشته ها در مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه بدون کنکور انجام می شود.

حمیدرضا قنبری زاده به فارغ التحصیل شدن نزدیک به ۱۵۰۰ نفر از این دانشگاه و همچنین تحصیل بیش از ۲۰۰۰ دانشجو در این مرکزاشاره کرد و افزود: مردم، کمیته اشتغال، مدیران سنگ آهن و کارخانجات راه آهن بافق و سایر معادن و صنایع شهرستان در صورتی که تخصص یا رشته ی خاصی را نیاز دارند یا برای اشتغال زایی شهرستان مفید می دانند موضوع را با این مرکز در میان بگذارند تا با انجام پیگیری های لازم نسبت به جذب این رشته اقدام و زمینه بومی سازی آن تخصص فراهم گردد.

رئیس علمی کاربردی بافق همچنین از رئیس دادگستری و شوراهای حل اختلاف شهرستان جذب و استفاده از دانشجویان فارغ التحصیل رشته های حقوق بویژه حل اختلاف این مرکز را خواستار شد.

۶ نظر

 1. دانشجو می‌گه:

  جناب اقای قنبری …. به خدا یکم به کارمندان سنگ اهن بیشتر کمک کنید

 2. علیرضا می‌گه:

  باسلام اززحمات ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی، استاد عزیزم جناب اقای قنبری زاده که خالصانه در راه پیشرفت علم وفرهنگ این شهرستان گامهای موثری رابرداشته اند کمال تشکروقدردانی رادارم

 3. علیرضا می‌گه:

  سلام دوست عزیزم حامد جان بیاییم برای یک بارهم که شده ازمسولین بومی حمایت کنیم باتشکر

 4. مجید می‌گه:

  با سلام در پی تائید صحبتهای علیرضا ،خدمت دوست عزیز حامد باید بگویم که در زمان ریاست مهندس قنبری زاده کارهای فراوانی از قبیل ساخت پروژه های عمرانی (کارگاهها،سلف سرویس،ساختمان اداری…)افزایش رشته ها در سطوح کاردانی و کارشناسی و استفاده از اساتید باتجربه بومی انجام شده است که جای تشکر و قدر دانی فراوان دارد

 5. یه منقد می‌گه:

  بله پولی که از دانشجویان را هم که گرفته اند به لیست افتخاراتشون اضافه کنید