سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱:۵۴ بعد از ظهر

برنامه ما درجاده گزوئیه بهسازی راه موجود و کاهش مسافت است.

کد خبر: 25476
تعداد بازدیدکننده: 61
تاریخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

110

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، بخشدار مرکزی بافق در حاشیه نشست خبری فرماندار بافق اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت جاده گزوئیه ، گفت: انشاالله تا ۲۰ روز آینده آزادسازی این جاده به اتمام رسیده و خاک ریزی این محور آغاز خواهد شد.

“سید ابراهیم حسینی” با تاکید بر اینکه نقشه ای مسیر مورد توافق راه و شهرسازی و محیط زیست می باشد، خاطر نشان کرد: شروع عملیات آزاد سازی با حضور کارشناسان مربوطه از سال گذشته شروع شده و تا کنون با تعاملی که بین مسئولین رقم خورده کار رو به پایان است .

وی در خصوص اعتبار این مسیر گفت: تاکنون بودجه دولتی برای ترمیم این جاده اختصاص نیافته است و هزینه ای که تا کنون انجام شده تمام بصورت خودیاری و کمکهای مردمی صورت گرفته است.

حسینی با اشاره به کاهش مسیر تردد به روستاهای دهستان سبزدشت گفت: با بهسازی این محور خاکی بیش از ۳۵ کیلومتر مسیر بافق به منطقه سبزدشت نزدیک تر شده که به دنبال آن با اتمام مرمت جاده گزوئیه، امدادرسانی در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه چون سیل ، زلزله بهتر و سریع تر انجام می گیرد.

بخشدار بافق در پایان به این نکته هم اشاره کرد که بهسازی و مرمت جاده گزوئیه با رعایت اصول ایمنی و امنیت منطقه حافظت شده و حفظ حیات وحش صورت می گیرد.

۲ نظر

  1. حامد می‌گه:

    نصف کوچه های بافق یا خاکی یا آسفالتش خرابه ، نه فاضلاب داره نه گاز شهری اونوقت اینا دنبال جاده درست کردن وسط کوه و بیابون هستن .

  2. حسن می‌گه:

    قابل توجه حامد : کار آسفالت کوچه ها وظیفه شهرداری فاضلاب و گاز شهری با مسئولین مربوطه است نه آقای حسینی که بخشدار بخش مرکزی است .