شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵:۲۶ قبل از ظهر

اولین هیئت حل اختلاف استان در شهرستان بافق راه‌اندازی گردید

کد خبر: 25795
تعداد بازدیدکننده: 145
تاریخ: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲

به مناسبت آغاز هفته دولت و در اجرای ماده ۱۶۰ قانون کار جمهوری اسلامی ایران پس از انتخاب ۳ نفر نمایندگان کارفرمایان، ۳ نفر نمایندگان کارگران مشمول قانون کار و ۳ نفر نمایندگان دولت شامل نماینده دادگستری ،نماینده فرماندار و نماینده قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در مراسمی که با حضور امرا… فلاح زاده قائم‌مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کار و راه اجتماعی استان یزد، علی شیخی مدیر روابط کار و اشتغال اداره کل برگزار گردید، اولین اعضای هیأت حل اختلاف شهرستان بافق معارفه و در خصوص وظایف هیأت حل اختلاف توضیحات لازم از طرف فلاح زاده و شیخی ارائه گردید.

پس از اتمام مراسم معارفه و جلسه توجیهی اعضای هیأت حل اختلاف شهرستان به‌اتفاق آقایان فلاح زاده و شیخی در نشستی صمیمانه با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق از رهنمودهای ایشان بهره‌مند گر دیدند.

آقای فلاح زاده  نیز در این دیدار گفت عمده کار هیأت حل اختلاف رسیدگی به اعتراض آراء صادره در هیأت های تشخیص و همچنین رسیدگی به تاخیرات صورت گرفته در موضوع بیمه بیکاری بوده که رای صادره توسط هیات حل اختلاف قطعی و لازم الاجراست.

علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق هم  در این مراسم گفت با توجه به مشکلاتی که جامعه کارگری به هنگام بروز مشکل در عزیمت به مرکز استان داشتند و نیز پراکندگی حوزه‌های رسیدگی در شهرستان‌های بافق و بهاباد و منطقه سبزدشت و افزایش پرونده‌های قابل طرح در هیأت راه‌اندازی هیأت حل اختلاف مستقل برای شهرستان ضروری بود. گزارش و عکس: روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق

۱ نظر

  1. کارگر می‌گه:

    حالا این نمایندگان چه کسانی هستند چرا با اسم و نوع انتخاب یا انتصابشان ! معرفی نمی کنید تو عکس که چندتا پیییییمانکارو کارمند ادارات بیشتر نیستند