یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶:۲۹ بعد از ظهر

دختران ایرانی با پرچم اسرائیل در خیابان‌های تهران! + عکس

کد خبر: 25988
تعداد بازدیدکننده: 790
تاریخ: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲

چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت‌هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند.
IMAGE635131093737716711
 به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزای دانشجو»،  چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت‌هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان‌های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

در شرایطی پروژه بی‌عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه‌های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع‌شناختی به چالش‌ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته‌اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه‌ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده‌اند و چشم‌های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته‌اند.

 

۴ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  اونها می خواستند به اسرائیل پیام بدن وقتی جوون های ما پرچم شما را می بینند چیز می شن.

  “ما می خواستیم بگیم پرجم دشمن شورت ماست” قسمتی از دیالوگ فیلم گشت ارشاد

 2. حامد می‌گه:

  این عکسی که گذاشتین ربطی به این خبر نداره . عکس فوق مربوط به سه دختر از طایفه فیوج است که چند ماه پیش در کرج به جرم دزدی و جیب بری دستگیر شدند و تصاویرشون بصورت گسترده تو اینترنت منتشر شد .

 3. احمد می‌گه:

  سلام شاید بیچاره ها نمی دونستن پرچم کجاست فقط چون رنگ رنگی بوده استفاده کردن

 4. لبو می‌گه:

  با نظر احمد موافقم. متاسفانه در کشور ما دخترا اونقدر دید سیاسی و علمی تدارن که بفهمن این پرچم کجاست. همین خود شما خواننده عزیز آیا پرچم اسرائیل رو می شناسین. اگر فروشنده بهتون بگه نه این پرچم یه جای دیگه اس شک نمی کنین. بگردین دنبال اون که این جنس رو آگاهانه وارد کرده یا تولید.