سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰:۵۷ قبل از ظهر

دکتر یاراحمدی به عنوان مسئول نمونه بسیج اساتید کل کشور برگزیده شد

کد خبر: 26026
تعداد بازدیدکننده: 186
تاریخ: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲

در چهاردهمین همایش سراسری اساتید بسیجی دانشگاه ها در مشهد؛
در چهاردهمین همایش سراسری اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشهد دکتر علیرضا یار احمدی مسئول بسیج اساتید استان یزد به عنوان مسئول نمونه بسیج اساتید کل کشور برگزیده شد.
545

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر، در چهاردهمین همایش سراسری اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشهد دکتر علیرضا یار احمدی مسئول بسیج اساتید استان یزد به عنوان مسئول نمونه بسیج اساتید کل کشور برگزیده شد و توسط رئیس سازمان بسیج اساتید کشور تجلیل شد.

سازمان بسیج اساتید استان یزد ضمن تبریک به وی در پیامی آورد: انشاالله  با عنایات خاصه امام عصر (عج) در سال جاری نیز بسیج اساتید استان یزد بتواند با مدیریت عالمانه این فرهیخته بسیجی که از یادگاران جبهه و جنگ می باشند مسیر حرکت در راه آرمان های نظام و رهبری را بهتر از قبل ادامه داده و در راه اعتلای ایران اسلامی گام های مؤثرتری را بردارد.

 

 

۵ نظر

 1. علی می‌گه:

  ایول به دکتر عزیز که هرجا باشند مایه سربلندی این مملکت هستند

 2. ابوالفضل می‌گه:

  واقعا دست مریزاد فقط حیف که ما قدر امثال ایشون رو نمیدونیم

 3. بافقی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید به آقای دکتر یاراحمدی که همیشه مایه آبروی شهرستان هستند . ولی حیف که ما قدر این چهره های شهرستان را نمیدانیم

 4. همشهري می‌گه:

  واقعا آقای دکتر از مفاخر این شهرستان هستند . هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی . انشا الله همیشه باعث سربلندی شهرمان باشند .

 5. بسیجی پایگاه مطهری. می‌گه:

  ماشالله دکتر
  خدا قوت…
  این موضاعات رو به گوش بزرگترها و بعضیها برسونید…