سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲:۳۰ قبل از ظهر

رئیس عقیدتی – سیاسی نیروی انتظامی شهرستان بافق معرفی شد

کد خبر: 26095
تعداد بازدیدکننده: 373
تاریخ: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور معاون فرماندار ، مسئول حوزه عقیدتی – سیاسی نیروی انتظامی استان ، فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در محل کلانتری این شهرستان برگزار شد رئیس عقیدتی – سیاسی نیروی انتظامی بافق معرفی شد.

مسئول عقیدتی- سیاسی نیروی انتظامی استان یزد در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، نیروی انتظامی را مایه سربلندی انقلاب و نظام خواند و تصریح کرد: خدمت رسانی وظیفه اصلی نیروی انتظامی است .

وی با اشاره به وظیفه مسئولان عقیدتی- سیاسی گفت: دو وظیف مهم عقیدتی ها هدایت دینی و توجیه سیاسی است

حجت الاسلام زارع از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی بافق قدردانی کرد و افزود: حوزه های عقیدتی، حفاظت و حوزه فرماندهی همه یک هدف داشته و آن خدمت به نظام جمهوری اسلامی است.

مسئول عقیدتی- سیاسی نیروی انتظامی استان با اشاره به کاهش آمار جرائم کارکنان استان بیان کرد: طی سالهای اخیر طبق گزارشات ارسالی به استان کمترین گزارش از شهرستان بافق بوده که نتیجه آگاه سازی کارکنان و خانواده آنان توسط عقیدتی و حفاظت است.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بافق در ابتدا ضمن تقدیر از زحمات مسئول عقیدتی سابق تصریح کرد: نیروی انتظامی متولی امنیت، ایجاد امنیت و تثبیت امنیت است و آنچه که اکنون در دستور کار دشمن است جنگ نرم است.

سرهنگ علی صالحی افزود:گرانبهاترین و ارزش مندترین سرمایه برای هر سازمان نیروی انسانی است و برای جذب یک نفر نیروی انسانی زمانی طولانی همراه با صرف هزینه‌های بالا و فرایندی خاص نیاز است؛ لذا حفظ و صیانت این سرمایه به عهده حفاظت و عقیدتی است.

در پایان این مراسم حجت الاسلام حداد زاده به عنوان رئیس عقیدتی- سیاسی نیروی انتظامی بافق معرفی و از زحمات ۴ ساله حجت الاسلام علیجان زاده تقدیر شد.

IMG_0002  IMG_0001

IMG_0014  IMG_0025